Arama

Hibe Duyuruları

3 yıl önce


Hibe Duyuruları
ad image
ad image

Ulusal ve uluslararası alanda hibe duyurusu için gerekli olan son güncel bilgeleri Youth Projects Group üzerinden alabilirsiniz. Avrupa, Japonya ve ABD büyük elçiliği kapsamında son gelişmelerin verildiği yeni hibe duyuruları paylaşılmaktadır. 

AB Hibe Duyuları 

Avrupa Birliği kapsamında açıklanmakta olan hibe duyuruları için gerekli olan detaylı incelemeler yapılarak, kısa zamanda program hakkında bilgi verilmektedir. Dünya üzerine gelişmekte olan birçok hibe projesi ulusal ve uluslararası platformlar üzerinden incelenerek, 2020 son gelişmelerle birlikte aktarılmaktadır. Avrupa birliği hibe projeleri kapsamında, katılımcıların ve kamunun bilgi alabileceği detaylı açıklamalar için kategoriler üzerinden araştırma yapabilir, destek ve çağrı alanındaki güncel maddeleri öğrenebilirsiniz. 

Proje Ve Hibe Başvuru Duyuruları 

Son çağrılar ve açılan hibe projeleri kapsamında, 2020 yılındaki gelişmelerin hibe duyurusu başlığı altında toplandığı Youth Projects Group, katılımcıların kısa zamanda bilgi edinebilecekleri güvenilir kaynakları tek bir çatı altında toplamıştır. AB ve ABD kapsamındaki gelişmeler, başvuru tarihleri ve program detayları için duyuru ekranından takip sağlayarak, yeni gelişme alanlarını inceleyebilirsiniz. 

2020 Uluslararası Hibe Duyuları 

2020 Uluslararası hibe duyuruları kapsamında, AB, ABD ve UDAP da dahil olmak üzere gelişmekte olan bütün projeler aynı çatı altında toplanarak, katılımcılara bilgi aktarılması sağlanmaktadır. Mikro proje teknik, EIG Concert ve gençlik köprüsü kapsamında başvuru tarihleri, hibeler ve son başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image