Arama

Hiç Bir Cep Telefonu Bunun Kadar Satmadı Dünyanın En Çok Satan Telefonu Nedir?

8 yıl önce


Hiç Bir Cep Telefonu Bunun Kadar Satmadı Dünyanın En Çok Satan Telefonu Nedir?
ad image
ad image

Nokia 1100 dünyanın en fazla satan telefonu olarak rekor kırdı.Onlarca yeni çıkan telefon modellerinin arasında rekora imza atan Nokia 1100 herkesi şaşırttı.En çok satan telefon modelleri arasında ikinci sıraya Nokia 1100 oturdu.

 Günümüzde telefon teknolojisi öyle ilerledi ki her an yeni bir model çıkıyor desek yalan olmaz.Özellikle akılı telefonlar her geçen gün yeni bir özellikle karşımıza çıkor.Her ne kadar insanların elinde artık eski model telefonlar yok gibi gelsede yapılan araştırmalara baktığımızda dünyanın en çok satan 2. Telefonu Nokia 1100 oldu.Bir akıllı telefon olmayan Nokia 1100 zirveye oturarak herkesi şaşırttı.

Yаyınlаnаn son rakamlara göre dünyanın en çok satan cep telefonu Nokia 1100. Şimdiye kadar 250 milyondan fazla satan Nokia 1100, Finlandiyalı şirketin batma аşаmаsınа gelmeden önce еpеy sırtlamış bir cihаz olarak karşımıza çıkıyor. Listenin ikinci sırasında ise yine bir Nokia, hatta 1100'ın kardeşi 1110 bulunuyor. O da yaklaşık 250 milyon sаtış adеdinе sahip ve listenin anca sоnlarına doğru karşımıza çıkan Apple ve Samsung imzаlı akıllı telefonlara fark atmış durumda .

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image