Arama

İbrahim Murat Gündüz Beyaz TV'de yayımlanan 'Söz Sende' programına katıldı

2 ay önce


İbrahim Murat Gündüz Beyaz TV'de yayımlanan 'Söz Sende' programına katıldı
ad image
ad image

Beyaz TV'de yayımlanan 'Söz Sende' programına katılan Gündüz, mücadele sporlarının Türkiye'deki gelişimi için atılması gereken adımlara dair bilgiler vererek izleyicileri ve spor tutkunlarını aydınlattı

 

İbrahim Murat Gündüz, geçtiğimiz ay yoğun bir tempoyla dikkat çekti. Adana'nın Seyhan ilçesinden olan AK Parti'nin yerel seçim adayı Erdal Hatipoğlu'na memleketinde destek olurken, Ankara'da Keçiören Belediye Başkanlığı için yarışan Zafer Çoktan'ın seçim kampanyasına da katkıda bulundu. Bununla birlikte, çeşitli sosyal yardım etkinliklerine de aktif olarak katılım gösterdi.

 

Beyaz TV'de yayımlanan 'Söz Sende' programına katılan Gündüz, mücadele sporlarının Türkiye'deki gelişimi için atılması gereken adımlara dair bilgiler vererek izleyicileri ve spor tutkunlarını aydınlattı. Ayrıca, Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığı'na aday olan Ercüment Taşdemir'e destek vermekten geri kalmadı ve Kerim Yazıharman ile birlikte Türk Karate Milli Takımı'na destek olmak amacıyla bir akşam yemeği tertip etti. Bu etkinlik, 50 civarında konuğun katılımıyla gerçekleşti ve ev sahipliği yapan ikili, aynı zamanda başkan adayı Taşdemir'e başarılar diledi.

 

Macaristan'da ulusal gururumuz olan milli sporcularımızı onurlandırmak amacıyla, İbrahim Murat Gündüz, Kerim Yazıharman ve Ercüment Taşdemir, sporculara altın takdim ederek takdirlerini ifade ettiler. Bu anlamlı jest, ödül töreninin ülke genelinde ilgi odağı olmasına katkıda bulundu.

 

https://imgur.com/user/imuratgunduz

 

https://imgpile.com/ibrahimmurat

 

https://medium.com/@i.muratgunduz1975/

 

#ibrahimmuratgündüz

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image