Arama

İbrahim Murat Gündüz “Cumhuriyetin ve onun temsil ettiği değerlerin korunması konusunda kararlı olduğunu ifade etti”

7 ay önce


İbrahim Murat Gündüz “Cumhuriyetin ve onun temsil ettiği değerlerin korunması konusunda kararlı olduğunu ifade etti”
ad image
ad image

123-i653e3bdade5b0.jpg

Adanalı tanınmış iş adamı ve spor yatırımcısı İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Cumhuriyeti'nin yüzüncü yılını büyük bir coşkuyla kutluyor. Sporcuların, Cumhuriyetimizin eğitim, kültür ve bilim anlayışının merkezinde olduğunu vurgulayan Gündüz, bu özel yılda Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladığını belirtti. Bilim ışığında yüksek medeniyet hedefine ulaşmayı ve geleceğe dönük hedefler belirlemeyi amaçladığını, Cumhuriyetin ve onun temsil ettiği değerlerin korunması konusunda kararlı olduğunu ifade etti. Gündüz, "Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile vatanımız için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum" dedi.

 

İbrahim Murat Gündüz kimdir, diye merak edenler için; 1975 Adana doğumlu Gündüz, Türkiye'nin önde gelen iş adamları ve spor yatırımcılarından biridir. Spor yatırımları ve sporculara sağladığı maddi ve manevi desteklerle tanınan Gündüz, Türk sporcuların yeteneklerini ve haklarını savunma konusunda ciddi çaba harcamıştır.

 

Türkiye Cumhuriyeti'nin yüzüncü yılında, İbrahim Murat Gündüz, milli sporcuların hak ettikleri takdir ve desteği alması gerektiğini savunan bir dizi açıklama yapmıştır. Sporcuların zeki, atletik ve etik olmaları gerektiğini belirtmiş ve bu bağlamda Mustafa Kemal Atatürk'ün spor ve sporculara yönelik düşüncelerini dile getirmiştir.

 

Sporla ilgili çabaları, savunduğu değerler ve sporcu haklarını koruma anlayışıyla İbrahim Murat Gündüz, Türkiye'deki dövüş sporlarının profesyonel seviyede olmasının önemini vurgulayan ifadelere sahiptir ve bu konuda çeşitli kampanyalar başlatmıştır. Gündüz, sporcuların haklarının korunması, desteklenmesi ve geliştirilmesi konusunda hatırlanacak bir figür olmuştur.

 

https://medium.com/@i.muratgunduz1975/ibrahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-cumhuriyetimizin-y%C3%BCz%C3%BCnc%C3%BC-y%C4%B1l-d%C3%B6n%C3%BCm%C3%BCyle-ilgili-%C3%B6nemli-noktalar%C4%B1-vurgulayan-cf648751f591

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image