Arama

İphone 6 cebinde yandı!

8 yıl önce


İphone 6 cebinde yandı!
ad image
ad image

İphone 6 sokakta yürürken cebinde alev aldı!
iPhone 6 Plus sokakta yürüyen bir adamın cebince yanınca adam pantolonunu çıkarmak zorunda kaldı.
Akıllı telefonlar son zamanlarda ne kadarda bir parçamız olsada tehlikeli olduklarıda su götürmez bir gerçek. Son dönemlerde telefonların tehlikeli olduklarını kanıtlar nitelikte birçok haber yapıldı. Şimdiye kadar ki haberlerde bir insanın öldüğüne ve bir evin yandığını bile gördük.
Özellikle bu cihazları bedenimize yakın tutmamız olası bir tehlike halinde birinci halden yaralanmamıza neden oluyor. WSB-TV Atlanta’dan gelen yeni bir habere göre bir adam, iPhone 6 Plus’ın cebinde yanmaya başlaması nedeniyle kalabalık bir ortamda pantolonunu çıkarmak zorunda kaldı.
Rocky ismindeki kazazedenin dediklerine göre, kot pantolonun cebinde bir ısınma hissetti, daha sonra çıkan dumanı fark ederek kişi pantolonunu çıkarıp atmak zorunda kaldı. Neyseki hiç bir şekilde yaralanma meydana gelmedi.
Rocky bu yangın olayının basında geniş yer bulmasından sonra Apple’dan yeni bir telefon aldı ancak hala mutlu olmadığını söylüyor.İşte yanan iPhone 6 Plus'ın fotoğrafı.
 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image