Arama

İstanbul Evden Eve Nakliyat

7 yıl önce

Taşınmak isteyenlerim en büyük sorunları arasında yer alan eşya taşıma işlemi konusunda uzman hizmetimiz ile sizlere bu konuda daha hızlı ve kaliteli taşımacılık imkanı sunuyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
ad image
ad image

 Bir adresten farklı bir adrese taşınmak isteyenler için İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile evden alınan eşyaların yeni adrese teslim edilmesi sağlanır.

İlk aşamada yapılacak inceleme için adresinize gelecek olan ekip tarafından eşyalar incelenerek bu şekilde yapılacak işlemler ve fiyat konusundan gerekli detaylar alınır. Ardından onay vermeniz durumunda taşıma için belirlenen tarihte adresinize gelen ekip eşyaların tamamını taşımak için koli ve ambalaj içerisine koyarak hazır hale getirir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşınırken yorulmadan ve stres yapmadan sonuç almak için özel eşya taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede uğraşmanıza gerek kalmadan bütün işlemler sizin yerinize profesyonel ekip tarafından yapılır. Eşyaların hazırlanması aşamasının tamamlanması ile eşyalar belirlenen kamyon veya kamyonet içerisine konulur.

Araç içerisinde eşyaların sarsılmalara karşı önlemli olarak taşınması için sabitleme işlemi yapılır. Verilen yeni adrese doğru kısa süren bir yolculuğun ardından yeniden eşyalar araçtan indirilerek eve teslim olacak şekilde çıkartılır.

İstanbul İçi Nakliyat Hizmeti

İstanbul da ikamet eden ve yine aynı şehirde farklı bir adrese taşınmak isteyenler için uluslar arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Her türlü eşya ayrı koliler içerisine konulduktan sonra yapılan taşıma işlemi ile sizin uğraşmanıza gerek kalmadan kısa sürede teslimatı yapılır. Büyük boyutlarda olan mobilyaların demonte hale getirilmesi ile daha güvenli taşıma işlemi yapılır.

Adrese çıkartılan eşyaların kontrolünün sağlanması ile sorunsuz teslimat yapıldığından emin olunmaktadır. Demonte olan mobilyaların ustalar tarafından montajının yapılması da yeniden kullanıma hazır şekilde eşyalarınızı teslim almanıza yardımcı olmaktadır. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image