Arama

Kadın Spor Tayt

2 yıl önce


Kadın Spor Tayt
ad image
ad image

Alaçatı, Ege Bölgesi’nde İzmir’in şirin tatil yerlerinden biridir. Çeşme’ye bağlı bu mahalle son derece otantik tatil merkezlerinden biridir. Çeşme, farklı yaş grupları ile herkesin beğenisine hitap edecektir. Masmavi denizi, eşsiz kumsalları ile görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Alaçatı çok farklı özelliklere sahiptir. Çok yakınında bulunan Ilıcalar mevkii, kaplıca maksatlı olarak tercih de edilebilir. Eski bir Rum Köyü olan, Alaçatı, o dönemin izlerini hala taşımaktadır. Yüz elli senelik yel değirmenleri ile farklı bir atmosfere sahiptir. Yörenin öne çıkan özellikleri arasında başta gelen, taş evlerdir. Dar sokakları boyunca şık kafelere rastlamak söz konusudur.

Alaçatı’ya Gitmek İçin Pek Çok Sebep Bulunur

Alaçatı’ya gitmek için pek çok sebep yer alır. İzmir’e yakınlığı ve otoban sayesinde hızlı şekilde ulaşım avantajı tercih sebebidir. Rüzgâr sörfü yapmak isteyenler için de tercih edilir. Deniz sporları, temiz havası ve tarihi güzellikleri başlıca ziyaret nedenleri arasında yer alır. Bu bölgede her bütçeye uygun bir motel, pansiyon ya da otel bulunur.

Alaçatı denildiği zaman akla ilk gelen, sarmaşık begonvilleri olacaktır. Alaçatı, butik otel işletmeciliğinde de son derece başarılı yörelerdendir. Farklı kesimlere hitap edecek fiyatlarda konaklama imkânı bulunur. En iyi Alaçatı otelleri denildiği zaman akla butik oteller arasında tercih yapılması önerilir. Firmamız, Alaçatı butik oteller sıralamasında üst basamaklarda yer alır.

En İyi Tatil Mekânları

Alaçatı’da en iyi tatil mekânları arasında Banana Alaçatı ilk sıralarda yer alır. Alaçatı jakuzili otel olarak ta hizmet veren Banana Alaçatı, güler yüzlü hizmet anlayışına sahiptir. Otelimizin tercih sebepleri arasında şu özellikler öne çıkar:

  • Aydınlık ve geniş odaları
  • Otantik mimariye uygun şekilde yapılmış tasarımı
  • Lezzetli yöresel yemekleri
  • Organik tarım yapılan geniş bahçesi
  • Jakuzili dinlenme tesisi

Kurumsal otelcilik anlayışımız gereği, odalarımız hijyen usullerine göre temizlenir. Butik otelimiz adeta bir aile tesisi gibi sıcak ve samimidir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız söz konusudur. Mini bar, wifi, geniş bahçe kullanımı bulunur. Tesisimizin daha detaylı incelenmesi için önerilen, https://www.bananaalacati.com sitesinin ziyaret edilmesidir.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image