Arama

Kağan Göçmen Menejeri ile Yeni Çalışmalar Peşinde

11 ay önce


Kağan Göçmen Menejeri ile Yeni Çalışmalar Peşinde
ad image
ad image

Kağan Göçmen, 23 Kasım 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İnternet Fenomenidir ayrıca Türk dizi oyuncusudur. Aktif olarak Instagram'da markaların üretmiş olduğu  ürünler üzerinden soğuk espri videoları yayınlamakta olup kitlelerin dikkatini çekmiştir. Yayınladığı içerikler yüksek erişim oranlarına ulaşmış olup takipçi sayısı giderek artırmaktadır. Markalar tarafın içeriklere geri dönüşler sağlanmıştır ve şu anda aktif olarak markalar ile profesyonel olarak video içerikleri çekmeye başlamıştır.

Adı: Kağan Göçmen

Doğum Tarihi: 23 Kasım 1998

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: 1.73 m.

Instagram: https://www.instagram.com/kgngcmn

Ailesi: Doğma büyüme İstanbullu, kendinden beş yaş büyük bir abisi var. Anıl Göçmen,  Dört kişilik ailenin en küçüğü. Annesi Hacer Göçmen ve Babasıda Hasan Göçmendir.

Eğitim hayatı: Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden Mezundur.

Düşünce yapısı: Yaptığı işten çok büyük keyif alıyor. “Çok yoğun çalışmamıza rağmen aldığımız olumlu tepkiler bütün yorgunluğumuzu alıyor, işimizi daha da keyifli yapmamıza vesile oluyor.

İş hayatına bakışı: Oyunculukta kısa sürede tanınmasının ve sevilmesinin nedenini mesleğini gönülden yaptığına ve iyi işlerin parçası olmasına bağlıyor. Hayranlarının ilgisinden de son derece memnun. “Sizi böyle içten seven insanlarla karşılaştığınızda rahatınızı düşünmüyorsunuz ama bilindiği üzere gündelik hayatınızı oldukça etkisi altına alıyor bu durum.

Kariyer planı: Menejeri Mensure Gül Durak ile birlikte çalışıyor, Kendisi için en uygun projelere beraber karar veriyorlar.

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image