Arama

Kaliteli Moda Hizmeti

3 yıl önce


Kaliteli Moda Hizmeti
ad image
ad image

Gelişen teknoloji ile beraber hayatımızı kolaylaştıran onlarca hizmet hemen hemen her gün hayatımıza girmekte ve bu hizmetler ile hem zamanımızdan tasarruf sağlarken hem de teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanabiliyoruz.

Selfie Çekmecee de bu noktada sunduğu sürekli ve yenilikçi hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Selfie Çekmecee Denizli de faaliyetlerine başlayan yaklaşık 1 yıl içerisinde Türkiye’nin her bölgesinde 50.000 kullanıcı üzerinde kitleye ulaşan, binlerce kobi ağı ve kurduğu büyük çözüm ortaklıkları ile adından söz ettirmektedir. Kullanıcılarına sunduğu yerel reklam, kobi, opet kart, turizm(uçak-otobüs bileti), minishop, sigorta ve kişisel gelişim gibi onlarca içeriği ile avantajlarla dolu uygulama ücretsiz olarak hizmet vermeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Wider Coin ile Selfie Çekmecee arasında yapılan çalışmalar ile dijital para sektöründe de adından söz ettirmeye başlayan birden fazla ticari proje sunarak, Türkiye’de dijital paranın ticari faaliyetlerde kullanılmasına öncülük etmiştir. Dijital bir çağın içerisinde yer alan bu iki teknoloji şirketinin buluşması wdr, eth, btc gibi coinlerin kullanımının arttırmakta ve ticarete yeni bir soluk getirmektedir.

Wider Coin (widercoin.com) ve Selfie Çekmecee yol haritası içerisinde bulunan, kobi ve işyerlerinden alışveriş yapılması, e-ticaret’in dijital para ile yapılabilmesi, Exchange Ofisleri, Depit Card, Wider Cafe Shop gibi onlarca projeyi sırasıyla hayata geçirmektedir. E-ticarette çalışmaları başlayan Selfiden.com, wdr ve eth ile alışveriş yapılabilen platformda çok yakında hizmete giriyor. 

Borsa da işlemlere başlamaya hazırlanan Wider Coin  pazarda adından daha fazla söz ettirecek görünüyor.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image