Arama

Kanada Dil Okulları

3 yıl önce


Kanada Dil Okulları
ad image
ad image

 

Kanada dil okulları İngilizce eğitimi için öğrencilerin en sık tercih ettiği programlar arasındadır. Özellikle alternatifi olan ülkelerle kıyaslandığında Kanada dil okulu programlarının çok daha avantajlı olduğu görülmektedir.

Kanada dil okulları Toronto, Vancouver, Ottawa ve Montreal başta olmak üzere tüm Kanada’da öğrencilerin eğitim alma imkanına sahiptir. Öğrenciler sadece eğitim almakla kalmayıp, sosyalleşerek çok daha kısa sürede İngilizce öğrenme fırsatına sahip olurlar. Katılım sağlayan öğrencilerin Kanada dil okulunu tavsiye etmesi sunulan kalitenin en büyük göstergesidir.

Kanada Dil Okulları Kimlere Tavsiye Edilmektedir?

İngilizce öğrenmek isteyen herkes Kanada dil okulu programlarını tavsiye etmektedir. Programlar oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Başlangıç seviyesinden, ileri seviye İngilizce eğitimine veya Mesleki İngilizce eğitimine kadar birçok farklı program sunulmaktadır. Kanada’da birçok farklı şehirde eğitim imkanı sunulmaktadır. Toronto ve Vancouver en sık tercih edilen konumlardır.

Özellikle Kanada dil okulu fiyatları ekonomik olması tercih edilmesindeki en önemli sebepler arasındadır. Yüksek kaliteli eğitim programı ve alternatifi olan ülkelerle arasındaki fiyat farkı göz önünde bulundurulduğunda Kanada dil okullarının ne kadar avantajlı olduğunu görebiliriz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Kanada dil okulu fiyatlarını etkileyen en önemli faktör öğrencilerin ne kadar süre eğitim almak istediğidir. Birçok Kanada dil okulu mevcuttur. Fiyatlar neredeyse tüm okullar tarafından haftalık olarak ücretlendirilmektedir. Okul fiyatları birbirlerine oldukça yakındır. Aşağıda yer alan Kanada dil okulu fiyatları ortalama ücretlerdir.

Süre

İndirimli Fiyat (CAD)

 

4 Hafta

1100

 

8 Hafta

2310

 

12 Hafta

3300

 

24 Hafta

5500

 

36 Hafta

7950

 

48 Hafta

10400

 

 

 

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image