Arama

Kartal’da tarafsız haberciliğin adresi: Haber Kartal

3 yıl önce


Kartal’da tarafsız haberciliğin adresi: Haber Kartal
ad image
ad image

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Kartal’da yılların habercilik deneyimini okuyucuları ile buluşturmak amacıyla kurulan Haber Kartal, “Bağımsız, Cesur, Doğru, Tarafsız” ilkeleri ile kısa sürede büyük bir ilgi kazanmıştır.

Günümüzde onlarca farklı yayın aracılığı ile habercilik sektöründe hizmet veren yerel basın – yayın kuruluşu olsa da bu kuruluşlar arasında tarafsız bir yayıncılık anlayışı bulmak neredeyse imkansızdır.

Haberlerin ve karşılaşılan durumların tarafsız olarak yansıtılmaması da okuyucuların farklı etkiler altında kalmasına dolayısıyla da olaylara bakış açılarının değişmelerine neden olmaktadır.

Hizmet vermeye başladıkları ilk günden itibaren bağımsız, özgür ve tarafsız yayıncılık anlayışını benimseyen Haber Kartal, bu hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

Haber Kartal’ı ön plana çıkan değerleri

Her gün değişen ve gelişen olaylar karşısında masa başında bir habercilik anlayışı gütmektense;

  • Pek çok ekibi ile sürekli sahada aktif olarak araştırma yapan,
  • Olayların üzerine giderek en ince ayrıntısına kadar araştıran,
  • Farklı kişilerin değerlendirmelerini mantık süzgecinden geçirerek değerlendiren,
  • Yaşanılan olaylara kısa sürede müdahil olarak durumları 1.ağızdan okuyucuları ile buluşturan Haber Kartal, bu hizmet anlayışı sayesinde güvenin, kalitenin ve büyük bir beğeninin adresi konumuna ulaşmıştır.

İstanbul’un gözde ilçesi: Kartal

Kartal, gerek konumu itibariyle gerekse de Bizans İmparatorluğuna dayanan tarihi ile İstanbul’un en gözde ilçelerinden bir tanesidir. Cumhuriyet döneminde “Endüstri Bölgesi” ilan edilmesinin ardından kısa süre içerisinde büyük bir değişim ve gelişim gösteren Kartal, günümüzde yaklaşık 500 bin kişinin ikamet ettiği bir ilçe konumuna ulaşmıştır.

Ulaşımdaki kolaylığına eşlik eden deniz ve ormana olan sınırı sayesinde pek çok doğal güzelliği bünyesinde barındıran Kartal, büyük yatırımların gerçekleştirilmesi üzerine popülaritesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Nüfusunun fazlalığı, uzun süreli tarihi ve gelişmelere açık yapısı ile Kartal, pek çok duruma ve olaya da ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede yaşanılan olayların halka arz edilebilmesinde üst düzey kalitede bir çalışma gerekmektedir.

Haber Kartal bu konudaki başarıları ile yayın hayatına girdikten kısa süre sonra dikkatleri üzerine çekmiş olup, çevre ilçeleri de barındıran hizmet ağı sayesinde İstanbul’un en sık takip edilen haber siteleri arasında ilk sıralara yerleşmiş bulunmaktadır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image