Arama

Kılıçdaroğlu'ndan Can Dündar ve Erdem Gül'e ziyaret

7 yıl önce


Kılıçdaroğlu'ndan Can Dündar ve Erdem Gül'e ziyaret
ad image
ad image

Kılıçdaroğlu'na ziyaretinde CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın eşlik etti. Kılıçdaroğlu'nu girişte CHP eski milletvekili Güldal Mumcu ve Basın Konseyi Yüksek Onur Kurulu Üyesi Baki Özilhan karşıladı.

'TUTUKSUZ YARGILANSINLAR'

Kılıçdaroğlu, cezaevinden çıktıktan sonra gazetecilere açıklama yaptı. "Doğru haber yaptığı için hapse atılan 2 gazeteciyi Can Dündar ve Erdem Gül'ü ziyaret ettik. Bu bir demokrasi ayıbı, aynı ayıbı tekrar açıklamaktan utanıyorum" diyen Kılıçdaroğlu, "Haber yaptığı için gazetecilerin hapse atılması kabul edilmez. 2 arkadaşım da çok iyiler. İçerideler mi dışarıdaları mı belli değil gerçi çünkü Türkiye yarı açık cezaevine döndü. Demokrasi hiçe sayılıyor" ifadelerini kullandı.

"32 gazeteci hapiste. Türkiye bugün dünyada gündem oluyor. Yazık günah değil mi bu insanlara?" diye soran Kılıçdaroğlu, "Tutuksuz yargılansınlar" yorumu yaptı.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image