Arama

Mersin Web Tasarım

3 yıl önce


Mersin Web Tasarım
ad image
ad image

 

Mersin günümüz koşullarında etkili bir gelişim gösteren bir kent olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda Mersin web tasarım hizmetlerinin de önemli bir merkezi olarak tanınıyor. Bu durum internetin yaygın olmasıyla mümkün oluyor. Günümüzde eğer internette yoksanız, hiç yoksunuz demektir. Bu, dijital dönüşüm çağına ayak uyduramayan firmaların karşılaştığı zorluklardan birisidir. İnsanlar artık her türlü araştırmayı internetten yapıyor. Eğer arama motorlarında şirketinizin ya da firmanızın ismi çıkmıyorsa insanlar sizin satmaya çalıştığınız ürünleri ya da verdiğiniz hizmetleri bulamıyor, dolayısıyla sizi yok sayıyorlar. Mobil uyumlu web tasarım ise bu denklemde çok kritik bir rol oynuyor.

 

Son yıllarda dünyada internet kullanım oranı oldukça arttı. Özellikle içinde bulunduğumuz global pandemi sürecinde eğitimden market alışverişine kadar çok sayıda farklı sektör internete taşındı. Bundan dolayı da internet kullanıcısı sayısı oldukça yükseldi. Ülkemizde de durum farklı değil. Ancak internet, özellikle de geçtiğimiz 5 yıllık dönemde, kendi içinde bir değişime daha uğruyor. Bu değişimin adı ise akıllı telefonlar, yani mobil cihazlar. Adeta bir bilgisayar kadar güçlü, hatta bazı bilgisayarlardan daha güçlü olan ve cebinizde taşıdığınız bu cihazlar size her nerede olursanız olun hücresel veri ya da kablosuz internet üzerinden internete bağlanma fırsatı sunuyor.

 

Mersin Mobil Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

 

Bu soruyu cevaplamak için öncelikle internet kullanıcılarının yıllar içindeki kullanım alışkanlıklarını incelemek gerekir. 2018 yılında ilk defa aktif internet kullanıcısı sayısı kullanıcısı olmayanların sayısını geçti. Bugün dünyada 4.17 milyar farklı mobil internet kullanıcısı var. Akıllı telefonların giderek daha erişilebilir hale gelmesiyle birlikte artık internet sitelerine mobil cihazlardan erişim oranları giderek yükseliyor. Bu kapsamda Mersin web tasarım hizmetlerinin de mobil uyumlu olarak güncellendiğini söyleyebiliriz!

 

2015 yılında internet trafiğinin %31,16’lık bir bölümünü oluşturan mobil kullanıcılar 2020 yılında %51,53 oranına çıkmış bulunmakta. Pek çok sitede ise %80 civarı sayıları görmek mümkün. Değişim bu kadar büyük olduğu için de Mobil uyumlu web tasarım artık hiç olmadığı kadar önemlidir

 

Mersin Web Tasarım Hizmetlerinin Kapsamı

 

Elbette ki Mersin web tasarım hizmetlerinin oldukça kapsamlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu kapsamda kentteki web tasarım hizmetlerinin hem mobil uyum konusunda hem de diğer farklı web tasarım alanlarında uluslar arası kalitede olduğunun söyleyebiliriz. Siz de yüksek kalite standartlarında bir web tasarım hizmetiyle tanışmak isterseniz https://www.datawebtasarim.com/mersin-web-tasarim/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image