Arama

Mini Etek Modelleri

4 yıl önce


Mini Etek Modelleri
ad image
ad image

İnstagram dünyanın en büyük ve en fazla kullanılan sosyal medya hesaplarının başında geliyor. Sosyal medyanın en aktif sitelerinin başında facebook gelirken, instagram'ın gelmesi ile birlikte ve tabii ki ünlü simaların kullanmaya başlaması ve ayrıca influencer işlemlerinin de yapılması ile birlikte, ciddi anlamda bir kazanç kapısına da dönüştüğünü söyleyebiliriz. Öyle ki takipçi sayısı ciddi sayılara ulaşan kişiler, yapmış oldukları post paylaşımları veya storyler üzerinden ciddi rakamlar ile reklam yayını yapıyor. Küçük hesaplar yani takipçi sayısı az olanlar için, ne yazık ki böyle bir durum geçerli değil. 

Müjde! Poostly geldi..

İnstagram'ı seviyor ve yoğun zaman geçiyorsanız eğer, sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı? Haberimizde sizlere tüm detayları anlatacak ve anlatımlarımız sonrasında indireceğiniz Poostly uygulaması sayesinde artık hesabınızda paylaşacağınız reklamları bulacaksınız. Bu reklamları yayınlamanız ile birlikte, sistem otomatik olarak takip işlemlerini yaparak onaylıyor ve ardından para uygulama cüzdanına yatırılıyor. Bu sayede düşük hesabınız için de para kazanma şansına sahip olacağınız için, sizde İnstagram influencer olacak ve böylelikle para kazanacaksınız. 

Poostly ile nasıl para kazanılır? 

Öncelikli olarak uygulamayı Google Play market ile Apple Store üzerinden indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ardından uygulamayı açarak üyelik işlemlerinizi bir kaç adımda hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sonrasında ise instagram hesabınızı buraya ekleyerek, artık sizde gelen siparişlere cevap vermeye başlayarak paylaşımlar yapmaya ve her paylaşım karşılığında sizde para kazanabilirsiniz. Ayda onlarca farklı bu tür reklamlar alabileceğiniz için, her aldığınız reklam karşılığında kazandıklarınız anında cüzdanınıza yansıyor. Bunun yanında konumsal olarak da para kazanmak mümkün oluyor. Yaşamış olduğunuz bölgede hangi firmaların reklam verdiğini görerek, sadece bu reklamları da alıp bunları da yayınlabilirsiniz.

Poostly 7/24 para çekim talebi...

Kazandıklarınızı ise ister cüzdanınızda biriktirin, isterseniz de anında banka hesabınıza çekebilirsiniz. Her paylaşım karşılığı para kazanacağınız için, birden fazla hesabınız olması durumunda bunları da sisteme kayıt edebilirsiniz. Para çekim talebi ise 25 TL ve üzerinde olmaktadır. Tabii ki burada önemli olan bir diğer detay ise yapmış olduğunuz paylaşımlar ile takipçi kazanacak olmanızdır. Çünkü aramalarda çıkmaya başlayacağınız için, haliyle doğal bir takipçi kitlesine sahip olacaksınız. 

Poostly ile kazananlar arasına girin.

Henüz yeni olmasına karşın şimdiden 1000+ üzerinde kullanıcısı bulunan Poostly, 1000+ yayıncının yanı sıra reklam veren firmalar ile tam bir reklam zinciri oluşturmuş durumda. Ancak sadece instagram'da bulunan bu hizmet, twitter, youtube, facebook, tiktok ya da twich gibi çeşitli sosyal medya uygulamaları için, böyle bir reklam sistemi bulunmuyor. İnstagram'ı kullananlar şuan çok şanslı oldukları gibi, ayrıca yaptıkları her paylaşım ile parada kazanmaya başlayacak ve keyiflerine keyif katacaklar. 

Poostly ile tüm kontrol sizin elinizde..

Türkiye'de en gelişmiş micro-macro uygulamaları arasında yer alan Poostly uygulaması, küçük takipçili hesaplar için para kazanma adına tek uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca uygulama içerisinde kurulmuş olan marketten kendinizde yeniden reklam vererek, bununla alışveriş yapabilir ya da sizde reklam vererek, yeni takipçilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunları tek bir uygulama ile yapabileceğiniz gibi, artık reklam verenleri de aramak zorunda kalmayacak ve tüm firmaları tek bir uygulamadan bularak, istediğiniz paylaşımları yapıp kazanç elde edeceksiniz. 

Etkinliklere katılarak para kazanın..

Poostly uygulamasının en güzel özelliklerinden biri ise şehrinizde yani yaşamış olduğunuz yerdeki etkinliklere de katılarak para kazanacak olmanızdır. Firmaların düzenlemiş olduğu etkinliklere dahil olarak, bu etkinlikleri çeşitli hashtaglar ile post paylaşımı yapmanız ya da stroy paylaşmanız ile birlikte, yine para kazanmış olacaksınız. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image