Arama

Okeanos Tercüme’de Çalışan Memnuniyeti

5 yıl önce

Okeanos Tercüme’de %100 Çalışan Memnuniyeti

Okeanos Tercüme’de Çalışan Memnuniyeti
ad image
ad image

Okeanos Tercüme’de %100 Çalışan Memnuniyeti

Yeminli tercüme başta olmak üzere pek çok alanda ve türde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerinin memnuniyetini önem verdiği kadar çalışanlarının da memnuniyetine önem vermektedir.

Çalışanlarımızın memnuniyeti için konforlu çalışma ortamı ve koşulları sağlanmakta, teknolojinin imkanlarından her türlü faydalanılmaktadır. Çalışanlarımızın ortaya koyduğu performans adil bir şekilde değerlendirilmekte ve karşılanmaktadır.

Çalışanlarımızın her birine gelişim ve kariyer olanakları sağlanmakta, pozitif yaklaşımlar sergilenmektedir. Sahip olduğumuz ekip ruhu ve bağlılık sayesinde tercüme çalışmalarımızda verimlilik sağlıyoruz. 

2011 yılında başlayan başarı serüvenimizi her daim yüksek performans ve artan müşteri memnuniyeti oranlarıyla süsleyerek her biri alanında uzman çalışanlarımızla birlikte faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her biri yüksek performans sahibi, motivasyonu yüksek, şirket değerlerine bağlı çalışanlarımızla birlikte tercüme işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tercümesini talep ettiğiniz belgelerinize ilişkin çalışmalarımızı proje sorumlusu arkadaşlarımızla birlikte organize ederek, en uygun zamanda teslimat süresini ve fiyatını belirliyoruz. 

Çeşitli iş ilanları sitelerinde yer alan tercüman iş ilanları yer almakta ve Avrupa standartları kapsamında belirlenen kriterlerle çoğunluğu mütercim tercümanlık mezunu kişilerle geniş bir kadro oluşturuyoruz.

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Çince, Arapça, Farsça başta olmak üzere pek çok dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlıyoruz. Bunun yanı sıra ticaret odalarında yabancı ortaklı şirket kuruluşları esnasında, noterliklerde vekalet, araç satışı, imza sirküleri gibi işlemler sırasında, mahkemelerde adli bilirkişi olarak ve nikahlarda sözlü yeminli tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Yeminli tercüme işlemlerinizi konsantrasyon gücü yüksek, belirli bir uzmanlık alanına sahip, işlerini bağlılık ve tutkuyla gerçekleştiren, konuşma becerisi yüksek tercüman kadromuz eşliğinde gerçekleştiriyoruz. 

Sorumluluklarını bilen ve çözüm odaklı çalışanlarımızla uyum içinde çalışıyor olmamız gerçekleştirmiş olduğumuz tercüme hizmetlerine de yansımaktadır. 

Teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari, finansal, edebi başta olmak üzere çevirisi talep edilen pek çok alanda yazılı, sözlü ve yeminli tercüme hizmeti sağlıyoruz. Tercüme sürecinin başından sonuna Avrupa standartlarında çeviri hizmeti veriyor, kalitemizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.

Tercüme çalışmaları esnasında ortaya koyduğumuz ekip ruhuyla tercüme işlemlerinizde kolaylık sağlıyor, kaliteli tercüme hizmeti sağlıyoruz. 

Kurulduğumuz günden bu yana etik değerler çerçevesinde çeviri hizmeti veriyor, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerimizden asla ödün vermiyoruz. Tercüme sektöründeki gücümüzü çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetinden alıyor, sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. 

Okeanos Tercüme şirketinin sağladığı yeminli tercüme, sözlü ve yazılı tercüme hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 ve 212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image