Arama

Recep Ercan Keskin Uyardı; Maskesiz Dolaşmayın

2 yıl önce


Recep Ercan Keskin Uyardı; Maskesiz Dolaşmayın
ad image
ad image

Mikronize manyetit zenginleştirme tesislerimiz ana tüvanan cevher üzerinden nihai micronize manyetite kadar teslim veya ön zenginleştirme tesislerinden üretilen cevherin nihai cevher elde edimine kadar olan kısmı oluşturur.

 

Entegre olan 40.000 m2 fabrika ve de 300'den fazla işinde uzman ve tecrübe sahibi çalışanla dünyada mümkün olabilecek tüm geri dönüşüm ve de cevher zenginleştirme proseslerinin tümüne hitap etmekteyiz.

 

Bas mühendislik kadrosu ve de son derece modern sistemlere sahip laboratuvarı ile manyetik cevher zenginleştirme işlemi, seperasyon ve de yüksek kapasiteli olan uygulama çözümleriniz siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uygulama kapsamında tüm sistem çözümleri laboratuvarında çalışır ve de sahada aynı uygulamayı taahhüt eder. Sistemler, ekipmanlar, tesis tasarımından, saha sistemi rejime alma ve de eğitimlere varana kadar kendi sorumluluğu ile çözümler.

 

 

Zenginleştirme Tesisleri

 

Manyetit zenginleştirme tesisleri cevher hazırlama ve de cevheri zenginleştirme aşamalarından oluşmaktadır. Cevher hazırlamanın kısmı birçok zenginleştirme tesisinin ana konkasör kısmı oluşturmaktadır. Konkasör ve de var ise öğütme kısmı içinde istenilen tane -boyut indirgenmesi ile birlikte cevherin mineralojisine uygun olarak doğru olacak zenginleştirme metodu uygulanır.

Tipik manyetit cevheri geleneksel olarak; ana kırma ve de eleme, öğütme, manyetik kuru ön zenginleştirme, pulp hazırlama, sınıflandırma, manyetik olarak zenginleştirme, susuzlandırma, filtrasyon, nihai ürün ve de atık eldesi aşamaları ile mikronize olarak manyetit cevheri üretilir. Ülkemizdeki fabrikalar içerisinde dünya standartları içerisinde tüm dünyaya ihraç edilecek olan standart ürün elde işlemi sağlayacak tasarımdan, tüm saha uygulaması ve aşamaları nihayetinde saha eğitimine kadar uzanan tüm evreleri oluşturmaktadır.

 

Manyetit Zenginleştirme Ekipmanları

 

Başlıca manyetit zenginleştirme ekipmanları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

  • Cevher Zenginleştirmede Kullanılan Ekipmanlar: Kuru Manyetik Tambur Seperatör Ekipmanı, Roll Manyetik Seperatör Ekipmanı, Yaş Manyetik Tambur Seperatör Ekipmanı, Yüksek Alan Şiddetli Yaş Elektromanyetik Seperatör Ekipmanı, Yüksek Alan Şiddetli Yaş Elektromanyetik Filtre ve  Klasifikatör Ekipmanı.
  • Taşıma ve de Saklama Ekipmanları: Bantlı Konveyörler, Helezon Konveyörler, Silolar ve Bunkerler.
  • Metal Seperatörler: Elektromanyetik Bant Üstü Metal Seperatörler, Basit Tip Metal Seperatörler, Doğal (Permanent) Manyetik Bant Üstü Metal Seperatörler, Eddy Current Non-Ferrous Metal Seperatörler ,Paslanmaz Çelik Seperatör ve Elektromanyetik Tambur Seperatörler.
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image