Arama

Hayatımıza Fayda Sağlayan Teknolojik Ürünler

2 yıl önce


Hayatımıza Fayda Sağlayan Teknolojik Ürünler
ad image
ad image

 

Bluetooth kulaklık, iletişimi sağlamak amacıyla kablosuz olarak geliştirilmiştir. Kablosuz olarak geliştirilen bu kulaklık, android cihazınıza bluetooth ile bağlanır. Böylelikle kolay bir şekilde müzik dinleyebilir, arama yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen kulaklık modeli günümüzde ilgiyle tercih edilmektedir. Kulak içine yerleştirilen kulaklığın üzerinde tuşlar bulunmaktadır. Bu tuşlar sayesinde kulaklık kullanımı yönlendirilir. 

Kablosuz olarak da adlandırılan kulaklık modeli Xiaomi, Lenovo, Samsung, Apple gibi önemli markalar tarafından üretilmektedir. Genellikle siyah ve beyaz renkte üretilen kulaklık farklı renk seçeneklerine sahiptir.  

Kulaklığın farklı özellikleri bulunmaktadır. Marka ve modele göre suya dayanıklı, toza dayanıklı, gürültü önleyici özelliklerde kulaklık modelleri bulunmaktadır. Ortalama 100₺ civarında fiyatla satışa sunulan kulaklıklar orijinal marka tarafından garantili olarak üretilmektedir. 

Akıllı Saat Nedir? 

Akıllı saat olarak adlandırılan saat modeli normal bir saat gibi bileğe takılıyor. Fakat normal bir saatten farklı özelliklere sahip... Bu saat modelinin çoğunlukla dijital ekranı bulunuyor. İçinde küçük bir bilgisayar bulunduran saat modeli birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyor. Android cihazlarla eşleştirilen saatlerle telefon bildirimleri yönetilebiliyor. 

Telefona bağlı olan saat sayesinde telefon görüşmeleri kolaylıkla yapılıyor. Spor takibi yapmaya yardımcı olan saat aynı zamanda nabız ölçüyor. Kullanıcılar müzik dinleyebildiği gibi günlük adım takibi yapabiliyor. Teknoloji dünyasının önemli markaları tarafından üretilen saatler ortalama 150₺ ile 200₺ civarında fiyatlarla satışa sunuluyor. Saatin özellikleri ve kalitesi arttıkça fiyatta artış görülebiliyor. 

Oyuncu Kulaklığı Nedir? 

Oyuncu kulaklığı, oyuncu aksesuarlarının başında yer alıyor. Oyuncunun oyundan daha çok keyif alabilmesi, oyna daha iyi odaklanabilmesi için geliştirilen bu kulaklık aynı zamanda diğer oyuncularla iletişim kurma imkanı sağlıyor. 

Genellikle takım oyunlarında yer alan oyuncuların tercih ettiği kulaklık, oyundaki seslerin dışarıya çıkmasını önlediği gibi dışarıdaki seslerin de oyuncuyu rahatsız etmesini önler. Markalar tarafından geliştirilen bu oyuncu kulaklığı uzun süre kullanım için uygundur. 

Kulağı rahatsız etmediği için rahatlıkla kullanılabilir modeldir. Kullanışlı bir kulaklık ortalama 150₺ civarıdır. Daha iyi bir kulaklık almak isteyenler 200₺ ve üzeri fiyatlarla kulaklık alabilir. Farklı tasarımlarda kullanıma sunulan kulaklıklar farklı özellikler taşımaktadır. 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image