Arama

Salon Dekorasyonu İçin Pratik Çözümler

10 ay önce


Salon Dekorasyonu İçin Pratik Çözümler
ad image
ad image

 

 

Evde yenilik yapmak demek eve gelen yeni bir hava ve enerji demektir. Bu yüzden evin dekorasyonunda yeni fikirler ve bu yeni fikirleri uygularken pratiklik sağlayacak ürünlerin tercih edilmesi büyük bir rol oynar. Pratiklik, dekorasyonunuzu hızla tamamlamaya katkı sağlarken hem de sizin bedenen yorgunluğunuzu alma konusunda işe yarayacaktır.

 

 

 

Tekerler işte bu pratiklik konusunda en büyük katkıyı sağlayan ürün olarak ortaya çıkmaktadır. Mobilyalarınızı tekerlekli hale getirmek mobilyaların kolaylıkla hareket etmesi size pratiklik sağlarken aynı zamanda da çeşitliliğiyle evinizdeki dekorasyonu rahatlıkla tamamlayan bir ürün olacaktır. Böylelikle istediğiniz mobilyayı gönül rahatlığıyla seçebilir ve evinizi rahatlıkla dekore edebilirsiniz.

 

Mobilyalar için tekerlek seçimi nasıl olmalıdır?

 

Teker seçimlerinde genelde yüzeyin çizilmesi gibi olumsuz durumlara engel olmasını sağlayacak malzemelerden tasarlanması ve bunlara dikkat ederken de aynı zamanda evde estetik bir görünüm yakalanmasına dikkat edilmelidir. Bu yüzden özelliklerine dikkat ederken mobilyayla uyumlu renklerde veya tasarımlarda tekerleklere bakmayı tercih etmeniz dekorasyonunuza büyük bir katkı sağlayacaktır.

 

Mobilyanıza uygun boyutlarda ve yükseklikte bir tekerlek seçimi, dekorasyonda dikkat etmeniz gereken diğer unsurlardan biridir. Örneğin küçük boyutta tekerlek modelleri evinize daha minimalist bir hava katabilir. İşte size tekerleklerle yapabileceğiniz birkaç dekorasyon fikri:

 

 

 

Kahvelerinizi istediğiniz yerde rahatlıkla içmenin keyfini çıkarın

 

Kahve içerken kahve masasında geçen ve saatlerce süren sohbetleri neredeyse herkes sever. Bu yüzden de salonda kahve masasının rolü oldukça büyüktür. İşte burada tekerlekli bir kahve masası devreye girmektedir. Tekerlekli bir kahve masası ile salonunuza hareketlilik katarken istediğiniz her yerde rahatlıkla kahvenizi içip tatlı sohbetlerinize devam edebilmiş olacaksınız.

 

 

 

Tekerlekli raflar ile hareketliliği sürekli hale getirin

 

Kitaplar, dergiler, biblolar, resim çerçeveleri ve daha fazlası.. Bunlar gibi küçük ama sizin için değerli olan eşyalarınızı salonunuzda rahatlıkla sergileyebilmeniz için tekerlekli raflar oldukça kullanışlı olacaktır. İstediğiniz her an her yere götürebileceğiniz tekerlekli raflar sayesinde anılarınız ya da küçük eşyalarınız sürekli göz önünde olacak ve salon dekorasyonunuza hareketlilik katmış olacaksınız.

 

 

 

Çiçekleriniz her daim gözünüzün önünde olsun

 

Rengarenk çiçekler salona renk katan unsurlardan biri olarak çoğu insanın tercihi arasındadır. Tekerlekli çiçeklik sayesinde evinize renk katan çiçekleri istediğiniz konuma koyabilir ve evin her daim hareketli bir görünümde olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca rahatlıkla bitkilerinizi sulayabilir, güneş alan yerlere koyarak onların daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem çiçekleriniz hem de sizler harika bir salonun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

 

Kısacası tekerlekler salonunuzda birçok farklı şekilde kullanılabilmektedir. Size hem pratiklik sağlarken hem de şık ve rahat bir yaşam alanı sağlayan tekerlekler sayesinde evinizi istediğiniz gibi rahatlıkla dekora edebilir ve değişikliğin keyfini sürebilirsiniz.

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image