Arama

Tatilcilerin Yeni Gözdesi Mavi Yolculuk Oldu

5 yıl önce


Tatilcilerin Yeni Gözdesi Mavi Yolculuk Oldu
ad image
ad image

               Gerek yerli gerek yabancı turistler tarafından büyük ilgi gören, deniz tutkunlarının en popüler tatil şekillerinden biri olan mavi yolculuk her geçen gün artan bir ilgiye sahip olmaktadır. Tatilcilerin yeni gözdesi olan mavi yolculuklar deniz tutkunlarına mavinin en güzelinin yer aldığı sularda muhteşem bir tatil yapma imkânı sunmaktadır.

Şöyle bir düşünün mavi bir rüyaya taşıyacak olan her gün farklı bir mavilik ve manzarada gözünüzü açacağınız koyların güzellikleriyle büyülenecek, doğallık ve konforu aynı yaşatacak bir tatile sahip olmak istemez misiniz? Ayrıca bunların yanında huzur, sakinlik ve şehir gürültüsünden uzakta doğayla iç içe bir tatil yaşayacaksınız. Tüm yıl üzerinizde biriken yorgunluk, iş hayatının üzerinizde yarattığı stres, baskı, yorgunluk, günlük yaşantımızda ortaya çıkan sorunlar ve onların üzerimizde yarattığı stresli ruh halinizden uzaklaşacak, huzurlu bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız. Mavinin insan ruhu üzerinde yarattığı sakinlik hissi, deniz sevgisi ve eşsiz güzellikte manzaralarla bir araya geldiğinde unutulmaz bir tatil halini alacak, farklı deneyimler yaşatarak huzur bulmanıza yardımcı olacak.

                Ülkemize karşı oldukça ilgili olan yabancı turistler mavi yolculukların düzenlendiği Ege ve Akdeniz bölgelerini sıklıkla tercih etmektedir. En gözde tatillerden olan mavi yolculuk keyfini çıkararak unutamadıkları bir tatil yaşamakta ve her yıl tekrar gelmenin heyecanını yaşamaktadır. Ülkemizde mavinin en güzelini, yeşilin en güzel tonunu ve eşsiz manzaralara sahip koylarını görmenin verdiği duygularla bu turistler mavi yolculuklar için büyük ilgi göstermekte ve ülke ekonomisine de büyük oranda katkı sağlamaktadır.

                Oldukça ilgi gören bu yolculuk, teknolojik gelişmelerle birlikte ve tatilcilerin istek ve beklentilerini karşılayabilmek için her ayrıntıyı düşünmekte ve organizasyonlarını ayarlarken bunları göz önünde bulundurmaktadır. Türk ve Yunan sularında konfor ve beklentiler düşünülerek tasarlanmış guletler, yatlar, teknelerle yapılan yolculuklar misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Böylece kullanılan bu guletler yüzen butik oteller haline gelmiştir.

                Mavi yolculuklar için farklı güzergâhlar ve seçenekler bulunmakta ( http://www.platinyatcilik.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz), herkese hitap edecek şekilde düzenlenen organizasyonlarda mavi tura çıkacağınız bu yolculukları yolcu sayınız, bütçeniz ve istediğiniz güzergâha göre belirleyebilirsiniz. Özel tekne kiralama seçeneği ile isterseniz arkadaşlarınız ve ailenizle geçireceğiniz bir tatile çıkabilir, isterseniz kabin kiralama ile size ait odada yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Farklı arkadaşlıklar ve yeni kişilerle tanışma imkânı sunan bu seçenek sayesinde unutulmaz anılar yaşayabilir, tadına doyamayacağınız sohbetler yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

                Mavi yolculuğun ilk başlangıcı Bodrum’da süngerci tekneleri kullanılarak yapılan bir takım aydınların doğayla baş başa kalma ve denize olan aşkları olarak bilinmekteydi. Bu yolculuklarda herhangi bir konfor gözetilmez, bölgedeki balıkçıların yaşantılarına dahil olunarak tatil geçirilirdi. Daha sonra yabancı turizmle tanışılması ve turizm sektörünün ivme kazanmasıyla mavi yolculuklarda konfor artışı görülmeye başlandı. Teknolojik gelişmelerinde etkisiyle bugünkü mavi yolculuk için kullanılan tekneler, guletler ve yatlar oldukça konforlu bir hal almıştır. Tatilcilerin isteklerini ve beklentililerini ön görerek, eğlenceli vakit geçirmeleri ve değişik deneyimler yaşayabilmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmekte ve tasarımlar bu şekilde yapılmaktadır.

                Deniz tutkunlarının gözdesi olan mavi yolculuklarda her gün başka bir koyda güne uyanmanın ve doğayla iç içe unutulmaz bir tatil geçirmenin ayrıcalığını yaşamalısınız. Mavinin güzelliğiyle size kollarına alacak huzurlu doğası, dalgaların sakin sesi, güneşle ısınan kumsallara vuran dalgaların serinliği, gürültüden uzakta eşsiz güzelliğe sahip sakin doğası ile farklı bir dünyadaymışsınız hissini veren koyları, stresten ve yorgunluktan uzaklaşıp huzur bulacağınız manzaralarıyla bu yolculuklar tarifsiz güzelliklere açacağınız kapıların sembolleridir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image