Arama

Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor

2 yıl önce


Themuratchef Yenilikçi Franchise İle Büyümeye Devam Ediyor
ad image
ad image

Gastronomi dünyası büyük bir özveri ve yeni bir enerji ile buluşuyor. Themuratchef, markasını her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Murat Chef markası, yeni nesil steak house ve yerli burgerdeki çeşitliliği ile İstanbul’da hızla şubeleşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Fatih şubesinin açılışını yapan themuratchef, restoran zincirlerine yeni bir halka eklediğini, bu zincirin yurtiçi ve yurtdışı projeleri ile çok kısa sürede hızla büyüyeceğini söyledi. Son zamanlarda birçok ünlü isminde sıkça uğrak noktalarından birisi olan restoran zinciri, yaratıcılık ve bilgelikle dolu mutfaklarını eşsiz lezzetlerle doldurup, muhteşem sunumları ile misafirlerinin beğenisine sunuyor. Fiyat konusunda da halkı kucaklayan themuratchef en iyi burgerciler listesindeki trendler arasında da hızla yükselmeye devam ediyor.

Executive chef Murat TÜRKOĞLU, her zaman daha iyisi için çalışan yaratıcı mutfak ekibi ile misafirlerine en lezzetli ve kaliteli ürünleri, en hijyenik koşullarda sunmak için büyük bir özveri ile çalıştıklarını ve şehrin en iyisi sloganı ile çıktıkları yolda her zaman zirvede olmayı hedeflediklerini iletti. Murat TÜRKOĞLU, Muratchef Meathouse markasının, kendi bünyesindeki şubeleri ve franchise sistemi ile Türkiye ve tüm dünyaya hızla yayılmaya devam edeceğini de ekliyor. Bu yola sevgi, saygı ve hoşgörü ile çıktığını, bu ilkeler ile başarısını sürdüreceğini belirtti.

Yerli burgerde en çok çeşitliliğe sahip olan Murat Chef, doğal ve hijyenik koşullarda gerçekleşen üretimine son teknolojiler ile donatılmış yeni tesislerinde devam edeceklerini ve sektördeki en gelişmiş üretim tesisini kurduklarını ifade etti. Murat TÜRKOĞLU sektörle ile ilgili olarak Türkiye’deki yerli burgerin, yurtdışı menşeili dev burger zinciri şirketlerinin yerini hızla aldığını ve çok kısa sürede yurtdışı şirketlerin tamamen piyasadan çekilebileceğini söyledi. İnsanların donuk ürünler yerine doğal, günlük ve taze ürünleri daha çok tercih ettiğini kaydeden Murat Chef donuk ürünlerin insan sağlığı açısından da tehlike arz ettiğini vurguladı.

20 yılı aşkın bir tecrübe birikimi bulunan executive chef, başarısının ve marka olmasının sırrının “kalite” olduğunu söyledi ve “Damakta nasıl tat bırakırsam o kadar akılda kalıcı olurum.” diyerek “En büyük reklamım kıymetli misafirlerim.” anlayışıyla faaliyetlerine devam ettiklerini de dile getirdi. Türkiye’yi kendi markası ve ekibiyle gururla temsil ettiklerini, yakın zamanda yurtdışında da temsil etmeye hazırlandıklarını belirtti.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image