Arama

Ticari Mülkleriniz İçin Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları

2 yıl önce


Ticari Mülkleriniz İçin Kartlı Geçiş Sisteminin Avantajları
ad image
ad image

Kartlı geçiş sistemi en yaygın olarak otoparklarda, çok kiracılı ofis binalarında, şirket ofislerinde veya apartman topluluklarında kullanılır. Anahtar kartlı giriş sistemleri, bir plastik kart, anahtarlık, pin numarası, mobil kimlik bilgileriniz veya bir kullanıcının bir binaya, tesise veya güvenli bir konuma girmek için erişim kontrol okuyucusunun önünde kaydırdığı başka bir elektronik anahtar kartı kullanır. 

 

 

Bir kullanıcı anahtar kartını kaydırma, dokunma veya takma gibi erişim kontrol okuyucusu ile etkileşime geçtiğinde, belirlenen kapıya veya giriş yoluna kısa bir sinyal gönderilir. Bu, anahtar kart okuyucusu onaylanan erişim bilgilerini tanıdıktan sonra erişime izin verebilir veya erişimi reddedebilir. 

 

Bir işletme sahibinin bir numaralı önceliği, çalışanlarının, ziyaretçilerinin ve envanterinin güvenliğini sağlamaktır. Kartlı geçiş sistemleri yalnızca işletme sahiplerine güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda davetsiz misafirlerin veya refakatsiz ziyaretçilerin binanızın veya tesisinizin yalnızca belirli bölümlerine girmesine izin verilmesini sağlar. 

 

Web sitemizi ziyaret ederek ZKTeco Türkiye güvencesiyle beğeninize sunulan kartlı geçiş sistemi dahil tüm okuyucular hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kartlı geçiş sistemlerinin bir başka yararlı özelliği, işletme sahiplerine işlerini gerçek zamanlı olarak izlemeleri için benzersiz bir fırsat sunma yetenekleridir. Kartlı geçiş sistemi ile işletmeniz genelinde çalışanların ve ziyaretçilerin nereye ve ne zaman hareket ettiğini kolayca izleyebilirsiniz. Sistem ayrıca binaya giren herhangi bir kişinin bilgilerini saklayabilir ve giren kişinin zamanını, yerini ve adını kaydedebilir. 

 

Kartlı geçiş sistemi ile güvenlik aracının kaybolması veya çalınması durumunda yanlış yerleştirilmiş kartı devre dışı bırakabilirsiniz. Bunun sonucunda tekrar kullanılırsa çalışmaz ve çalışanınıza yeni bir kart verilmesi gerekir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image