Arama

TTNET fatura borç sorgulama ve fatura ödeme

8 yıl önce


TTNET fatura borç sorgulama ve fatura ödeme
ad image
ad image

Türkiye'nin en büyük internet sağlayıcısı olan Türk Telekom internet hizmetlerini sunarken müşterilerinin fatura ödeme işlemleri için de online hizmet veriyor. Böylece artık eskisi gibi PTT'ye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmıyor. Hem geçmiş bilgiler TTNET hafızasında toplanıyor hem de merak ettiğiniz zaman bu bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bir çok sunduğu hizmet olmasına rağmen TTNET fatura borç sorgulama kullanıcıların en çok kullandığı işlemlerden biri. TTNET fatura ödeme işlemleri hakkında detaylı bilgiler Ajans Haber de.

TTNET FATURA BORÇ SORGULAMA

Kullanıcıların en çok merak ettiği işlemler olan kota işlemleri ve fatura borç sorgulama bilgileri oluyor. Tek bir sayfa üzerinden geçmiş borçlarınızı, önceki ödemelerinizi, ödenmeyen faturalarınızı, tarihlerini ve anlık borçlarınızı öğrenebilmeniz mümkün. İstenilen bilgiyi direkt sunuyor olması vatandaşlara hem kolaylık sağlıyor hem de net sonuçlara ulaştırıyor. Dilerseniz adres bilgilerinizi ve tarifenizi de değiştirebilirsiniz. Lider firmalardan biri olan Türk Telekom üyelik bilgileri girildiğinde tüm bilgileri sunuyor. TTNET sayfasına girdiğinizde sizden tutar ve hizmet sağlayıcısı, isim soy isim, telefon numarası gibi bilgilerinizi girdiğiniz takdir de istediklerinize ulaşabiliyorsunuz. TTNET fatura borç sorgulama için ayrı bir üyelik almanız gerekmediği gibi fatura ödemek için de şubelere gitmenize gerek kalmıyor. Online hizmetlerden faydalanmak için ilk olarak TTNET sayfasına tıklamak gerekiyor. Gelecek olan ekranda online hizmet merkezine daha sonra da bireysel işlem yapacaksanız bireysel, kurumsal işlem yapacaksanız kurumsal butonuna tıklamanız gerekiyor. Üye olmadan işlem yapabilmek için yine ekrana gelen borç sorgulama ve ödeme bağlantısına tıklamalısınız. Güvenlik kodu ve kullanıcı numarası da girildiğinde sorgulama işlemi tamamlanmış oluyor ve merak ettiğiniz detaylar karşınıza geliyor. Hem güncel hem de güvenli olan bu hizmetin dışında başka işlemler yapmanız da mümkün örneğin; e-fatura, arıza durumu, hız testi, şikayet oluşturma, fiber sorgulama, en yakın eczaneyi bulma, istek bildirimi ve tamirat işlemleri gibi hizmetlerden de hiçbir ücret ödemeden yararlanılabiliyor. Sadece telefon ve internet değil yine bir diğer Türk Telekom hizmeti olan tivibu ve mobil işlemler için de borç sorgulama yapılabiliyor. TTNET fatura ödeme işlemleri tek bir hizmet için değil tüm hizmetler için geçerli.

TTNET FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!
 

TTNET FATURA ÖDEME İÇİN TIKLAYIN!

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image