Arama

Türk Parlamentosu, COVID-19 davalarındaki mülk artışından sonra çalışmayı askıya aldı

4 yıl önce

Türk Parlamentosu'ndaki yasama çalışmaları, tesislerindeki koronavirüs davalarındaki artışın ardından 30 Haziran'a kadar askıya alındı.

Türk Parlamentosu, COVID-19 davalarındaki mülk artışından sonra çalışmayı askıya aldı
ad image
ad image

 

24 Haziran'da, hastanede bir teknisyen, basın ofisinde bir görevli ve iktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AKP) grup başkanı Naci Bostancı'da çalışan bazı personel de dahil olmak üzere yedi yeni COVID-19 vakası onaylandı.

Parlamentonun Genel Sekreteri, salgından bu yana virüs teşhisi konan toplam 19 personelin ardından bu hafta bir salgın ekibin kurulması ve restoranlarının kapatılması gibi bir dizi önlem kararı aldı. Tedbirlerin bir parçası olarak Genel Kurul'un salonu, katları ve odaları dezenfekte edilecektir.

Yasama çalışmalarının askıya alınması, parlamento sözcüsü Süreyya Sadi Bilgiç'in 25 Haziran'da parti grup başkan yardımcılarıyla yaptığı toplantıda geldi.

HDP milletvekili testleri olumlu

Partinin parlamento grubuna göre , Türkiye'deki isimsiz bir muhalefet milletvekili yeni koronavirüs için 26 Haziran'da pozitif test yaptı.

Halkların Demokrat Partisi (HDP) parlamento grubu, "İlk testlerden sonra milletvekillerimizden birinin enfekte olduğu anlaşıldı. Milletvekili doktorun kontrolü altında ve gelişiyor" dedi.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image