Arama

UÇAN GÖZÜMÜZ FLYING EYE

3 hafta önce


UÇAN GÖZÜMÜZ FLYING EYE
ad image
ad image

                                                                                                                                                                                

Zorlu yerler sonucunda tarama yapılan özel olan uçan dedektör geliştirme

sonucu uçan gözümüz Flying Eye tarayıcı drone teknoloji kullanan tarama yapılır.Arazi zorlu şartlara rağmen sahip olması sorun olmadan çıkartır.

Drone esnasında bağlantı mesafe 500 metre ve bağlantı kopması sonucunda drone geri şekilde hemen otomatik döner. Derin bilgilerin analiz 3 boyutlu inceleme bilgisayar yazılım bulunur. Tecrubeli veya Amatör kullanıcı tüm ihtiyaç düşünülür. FLYING EYE güvenilir ve defalarca katlanmış drone sayesinde kolay sunulan EMRS 3D yeraltı görüntüleme dedektörüdür. UÇAN GÖZÜMÜZ FLYİNG EYE altın ve gümüş önemli metallerin yer altı odasının sandık lahit mezarın tünel yeraltı boşluğun yerini kolay şekilde bulunur. Gelişmiş olan teknoloji hazine kullanılacak işlev sunacaktır. En önemli avantajı uçabilme ve hafif olması ve güçlü arazilerde arama yapma imkan sunulması 3D Grafik taraması yapılmasıdır. Voxler 4.0 yazılım desteği bulunur ve bu kaydedilmiş tüm detaylı datalar bilgisayar da incelenir.

UÇAN GÖZÜMÜZ   drone sayesinde toprağın altını zorlu arazide görüntüleme sağlar FLYING EYE de radar dedektör arazi şartları yüzünden yaşanılan zorlukları ortadan kaldırılır Çalışan sistemi ferromanyeti metal nesne algılamak EMSR otomatik moduyla zemin 3D tarama ferromanyetik metalı ayrım yapılması görüntüleme tüm aramalar anında yerinde analiz imkan sunan Dedektörümüz derinlik ve ölçülere ait veri MAXVELL KANUNU HİLBERT DÖNÜŞ ESASI DİNAMİĞİN yüksek kalibrasyon yapılan radar dedektör net şekil yer altı verisi alır. Kullanımı kolay bir cihazdır ölçmesi hızlıdır yaptığı kadar verinin taraması sonucunda tasarruf eder. Bluetooth harici özelliğiyle elektronik ekipman montaj imkanı olur. Uçus Tarama sırasında istenilen her şekilde kaydedebiliriz.

Toprakta ki seo kil toprağı direnç sağlıyor. Kil madeni direnç düşmüyor ve yükseliyor. 45 metre derinliğe ulaşan radar dedektör hazine avcılığın derin şekildeki arama için ideal bir cihazdır. GEOMEKTARON teslim Öncesi tüm montaj ve yazılım güncellemesini yapmaktadır. Sizlere kalan sadece batarya sarjı etmektir. Drone pervanesi takılması birlikte 10200 mah batarya içinden çıkması sonrasında takılarak drone 75 dakika arası uçuş sağlanmaktadır.

UÇAN GÖZÜMÜZ tüm alan tarama 3d görüntü cihazda mineral etki azaltıp derin netlik hassasiyetlik %40 lık bir oranda artırır . Hava koruması ve emniyet uçuşu otopilot sistemi kullanılarak drone sayesinde efsanevi uçuş deneyim pratiklik şekilde arazilerde tarama yapılması ve kötü durum ve kazaları ortadan kaldırır. FLYING EYE UÇAN GÖZÜMÜZ ile iletişim kurularak inişe geçer .

Böylelikle güç kesilmesi gibi problem güç kaybı ani risk durum konusu olamaz .

Geomekatron Srm Md.Tuğçe TURAN

hrnajans
hrnajans

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image