Arama

Uygun Fiyatlı Davetiyeler

11 ay önce


Uygun Fiyatlı Davetiyeler
ad image
ad image

Davetiyeler, genellikle evlenecek olan çiftlerin düğün hazırlıkları kapsamında seçimini yaptıkları işlerden biridir. Farklı alanlarda da kullanılabilen davetiye örnekleri; sünnet, hacı davetleri, mevlitler veyahut nişan davetiyeleri gibi konseptlere sahiptir. Her konsepte özel modellerin bulunması günümüzde davetiye seçimlerinin kolaylıkla halledilmesini sağlamaktadır. Seçimlerde konsepte uygun modellerin yanı sıra her cebe uygun modeller de yer almaktadır.

 

 

Düğün davetiyelerinin özel olmasını isteyen çiftler, davetiyelerine ekstra süslemeler ekletebilmektedir. Altın varaklı harfler, mukavva kalınlığında kâğıt materyaller ya da davetiye üzerine konulabilen inciler gibi farklılaşabilen özelleştirme önerileri çiftlerin hayal güçlerine bırakılmıştır. Bu alanda fiyatı abartmadan istenen şık sonuçlara ulaşmak da mümkündür. Uygun fiyatlı davetiyeler arasında da farklı model ve türler bulunmaktadır. Üstelik bu tip davetiyelerde de diğerlerinde olduğu gibi teslimatlar zarfları ile birlikte yapılmaktadır.

 

Davetiye Alımlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Son yıllarda düğünler organizasyon şirketleri ile birlikte yapılmaktadır. Bu da hemen hemen her düğünün özel bir temasının olmasını sağlamaktadır. Ülkemizde teması olmayan düğünlerde ise klasik ve şık olarak nitelendirilen davetler verilmektedir. Davetiye seçimlerinde düğünlerin temaları dikkate alınmalıdır. Düğünün öğlen mi yoksa akşam mı olacağı da davetiye seçimlerini etkilemektedir. Çünkü akşam düğünleri her zaman gece şıklığını beraberinde getirmektedir. Bu nedenden ötürü akşam düğünleri için sunulan davetiye modelleri daha ağır olmalıdır. Ayrıca artık davetiyelerde yazı stilleri çok değişik şekillerde yapılabilmektedir. Bu alanda yazının herkes tarafından okunup okunamayacağına dikkat edilmelidir. Ek olarak davetiyelerde, uzaktan gelen konukların mekânı bulabilmeleri için ayrıntılı bir adres bulunmasına da özen gösterilmektedir. Bunların yanı sıra hem erkek hem de kız tarafından farklı bireylerin iletişim numaralarının davetiyelerde yazması, düğün mekânlarını bulamayan konuklar için bit hayli yardımcı olacaktır.

hrnajans
hrnajans

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image