Arama

Wordpress Haber Teması

3 yıl önce


Wordpress Haber Teması
ad image
ad image

Greenlight Lazer tedavi yöntemi son yıllarda ortaya çıkan en başarılı prostat tedavi yöntemi olarak biliyor. Lazer hızlı ve pratik bir çözüm sunmaktadır.

Green Light Lazer Tedavisinin Avantajları

Ortaya çıkmış çok sayıda lazer tedavisi bireylerin yaşamış olduğu prostat sorunlarını çözebilmek amacıyla kullanılsa da istenilen sonuç çoğu zaman alınamıyor. Profesyonel kişilerce hazırlanmış olan Greenlight lazer tedavi yöntemi son yıllarda ortaya çıkan en başarılı prostat tedavi yöntemi olarak biliyor. Bireylerin prostat problemi yaşadıkları dönemlerde bu sorunla yüzleşmek yerine sorunu göz ardı etmeleri, tedavi sırasında yaşayacakları olumsuz durumları fazlaca düşünmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu sorunların hızlı ve pratik bir çözümü artık Greenlight Lazer tedavisi ile birlikte mümkün hale geliyor.

Greenlight Lazer

Greenlight Lazer tedavisinin kişilere sağlamış olduğu en büyük avantajların başında, geleneksel cerrahi yöntemlere nazaran daha zahmetsiz acısız ve pratik olması gelmektedir.

Başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:
-Minimal invaziv bir ikame bir metottur.
-Ayakta tedavi
-Daha az oranda idrar semptomundan hızlıca kurtulmanızı sağlar,
-Büyük oranda kansız ve ağrısız gerçekleşir.
-97’den beri dünyada uygulanan ve totalde 500,000 bireyde uygulanmış bir metottur.
-Geleneksel cerrahi operasyon geçirmemiş kişiler için uygun olmaktadır.

Greenlight Lazer Tedavi Yöntemi Nedir ?

Greenlight Lazer tedavi metodu, Yüksek standartlara sahip, transüretral prostat rezeksiyonun (TURP) etkinliğini daha az olan yan etkiler ile birleştirir. Bu tedavi metottun da doktor, gereksiz prostat dokuyu çıkarmak için lazer kullanmaktadır. Tedavi sonunda idrar akışının daha rahat ve hızlı sağlanabilmesi için geniş bir kanal oluşturulmaktadır. Fazla olan dokuyu almak, çok sayıda idrar yolu semptomunu temizler.

Greenlight Lazer tedavisi metodunu kullanmak isteyen bir bireyin bu yöntemi seçmesiyle TURP yöntemini tercih edenlerle aynı olmaktadır. Bu sebepten ötürü TURP yöntemini seçen her bir birey Greenlight içinde birey aday olmaktadırlar.

Greenlight Lazer

Greenlight Lazer Yöntemi Nerelerde Uygulanabilir?

Bu yöntemi hastanenin ayakta tedavi merkezinde, cerrahi müdahale merkezlerinde, gerekli ekipmana sahip olan doktor muayenelerinde uygulanabilmektedir. Tedavi aşamasında genel ve ya lokal anestezi yapılmaktadır. Çoğunlukla hastanede kalmaya lüzum yoktur. Kişiye gören değişen durumlar olursa hasta kalabilir.

Greenlight Lazer Tedavi Nasıl Uygulanır?

Greenlight Lazer tedavisi sistoskop yardımıyla birlikte üretraya konulan küçük bir fiber ile uygulanır. Fiber son derece güçlü lazer ışığı iletir. Büyümüş olan prostat dokusu içerisindeki kan doku, ısıtılarak buharlaşır ve lazer ışığını hızlıca emer. Bu işleme tüm prostat dokusu temizlenene kadar devam edilmektedir.

Greenlight Lazer tedavi yöntemi temel yapıda herhangi bir hasar oluşturmadan dokuyu tamamen buharlaştırma üzerine kurulmuştur. Doğal idrar akışı bu işlem sayesinde hızlıca düzelir ve hasta yaşantısına tekrardan hızlıca dönüş yapabilir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.greenlight.gen.tr/

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image