Arama

Yaşlılığı Engellemek Sizin Elinizde!

3 yıl önce


Yaşlılığı Engellemek Sizin Elinizde!
ad image
ad image

 

Estetik algısı 7’den 70’e herkesin derdidir. Özellikle son zamanlarda kadınların aksine erkekler de görünümlerine son derece dikkat etmekte ve bunu estetik operasyonlar ile desteklemektedir. Estetik operasyonların en büyük sebebi ise yaşlanma etkileri olan kırışıklıklar, kaz ayakları, sarkmalar. Her ne kadar yaşlanma karşıtı kremler ve medikal ürünler kullanılsa da tam olarak çözüm olmadığından yerine daha etkili olacak uygulamalar tercih edilmiştir.

Yaşlılığa Karşı En Etkili Kurtuluş Yolunu Dr. Dilara TURGUT sunuyor

Yaşlılığa karşı elimizdeki en etkili kozlardan biri botokstur. Botoks diğer estetik operasyonların haricinde uygulaması hem daha kolay hem daha acısız bir yöntemdir. Bu sebeplerden ötürü en çok kullanılan yöntemler arasındadır. Dr. Dilara TURGUT ’un da hemen her daim uyguladığı ve en iyi olduğu yöntemlerden biri olan botoks herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanıyor olması ve uygulatan kişinin hemen sosyal hayatına dönebilmesi en önemli özelliğidir. Botoks Elazığ içerisinde hizmet vermekte olan Dr. Dilara TURGUT sizlere diğer kişilerin aksine merdiven altı hizmet vermemekte, sağlıklı ve güvenilir hizmeti ile ayrılmaktadır. Botoks uygulaması yaklaşık 15 dk sürmekle birlikte etkisini 3-4 gün içerisinde göreceksiniz. Botoks yüz bölgenizdeki her alana uygulandığı gibi boyundan kol altına kadar uzanan geniş bir uygulama alanı da sunmaktadır. Botoks uygulaması yaptırmaya karar vermeden önce mutlaka doktora danışmanız ve muayene olmanız gerekmektedir. Botoks ince iğneler yardımı ile enjekte uygulamasının yapılması olarak yapılmaktadır. 5-6 ay kadar sürmesi ile botoks hemen hemen tüm diğer uygulamalardan daha uzun süre gösterdiği etkisi ile yaptıran kişileri de rahata kavuşturmaktadır.

Güçlü ve Estetik Görünümlü Çenelerle Artık Güzel Görünmek Daha Kolay

Botoks uygulama alanı en çok yüzdür. İnsanlar en çok yüz görünümüne önem vermekte ve yüzlerindeki her mimiklerinin ve her çizginin güzel görünmesine dikkat etmektedir. Özellikle yüzün diğer bölgelerine kıyasla çene her insanın ifadesini değiştirecek hem de görüntünün aksine sağlık sorunları çıkarabilecek bir şeydir. Çene çıkıklığı, çene simetri bozukluğu ya da gerginlik gibi konularda Çene Dolgusu Elazığ Dr. Dilara TURGUT sizlere en iyi uygulamayı sunacaktır. Çene dolgusu da botoks uygulaması içerisinde yer alan yine acısız ve hızlı uygulaması ile tercih edilmesi artmış olan bir uygulamadır. Çene dolgusunda herhangi bir cerrahi işlem olmamakla birlikte iğneler yardımı ile çeneye dolgu malzemesinin enjekte edilmesi işlemidir.

Bir diğer çene işlemi ise Jawline Dolgudur. Jawline Dolgusu Elazığ içerisinde Dr. Dilara TURGUT’ un en iyi yaptığı işlemlerden biridir. Jawline İngilizce olan çenedeki sert çizgi anlamına gelmektedir. Jawline genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahip olanların, gıdı bölgesinde toplanma ihtiyacı olanların ve yanaklarda sarkma olanların tercih ettiği bir uygulamadır. Çene ucundan başlanan uygulama çene köşesine kadar iğne yöntemi ile enjeksiyon yardımı ile şekillendirme yapılmaktadır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image