Arama

Yenilebilir Altın Kağıt

1 yıl önce


Yenilebilir Altın Kağıt
ad image
ad imageYenilebilir altın kağıt, yemeğinize biraz zenginlik katmak için kullanabileceğiniz bir metal yaprak türüdür. Yenilebilir altın, genellikle düğün pastaları veya çikolatalar gibi tatlı bir dekorasyon olarak kullanılır. Bununla birlikte, çok çeşitli yemeklerde yemek dekorasyonu için de kullanılabilir. Bu binlerce yıllık bir gelenektir. Yenilebilir altın kağıtlar genellikle tuzlu yemeklere de uygulanabilir.

Birçok insan piyasadaki yenilebilir altın kağıtların gerçek mi yoksa imitasyon mu olduğunu merak eder. Ancak yakından baktığınızda gerçek ve imitasyon altın arasındaki farkı anlamanız uzun sürmeyecektir.

Yemeğinizin üzerine yenebilir altın kaplamak istediğinizde, yenilebilir altın kağıtlar bunun için en iyi seçenek olacaktır. Bunun nedeni, kağıtları yiyeceğin üzerine kolayca yerleştirebilmenizdir. Ayrıca basit bir şekilde sabitleyebilir ve istediğiniz estetik görünümü uygulayabilirsiniz.

Yenebilir altın kağıtlar transfer/patent yaprağı veya açık yaprak kitapçık olarak çeşitli şekillerde mevcuttur. Her biri 25, 50, 100 veya 500 sayfalık partiler halinde gelebilir. Ayrıca birçok satıcı istenilen sayıda hazırlayıp gönderebilmektedir. Ayrıca boyut ve kalınlık da yine isteğe göre ayarlanabiliyor. Bu şekilde istediğiniz miktar ve boyutlarda aldığınız yenilebilir altın kağıtlar ile yemeklerinize istediğiniz görünümü vermek çok daha kolay olacaktır.

Ek olarak, herhangi bir yenilebilir altın gibi, yenilebilir altın kağıtlar da doğal bir gıda katkı maddesi olarak sınıflandırılırlar. Bu nedenle, ne kadar saf yenebilir altın kağıt kullanırsanız hazırladığınız gıdalar da o kadar sağlıklı olacaktır.

Web Sayfa: https://www.yenilebiliraltin.net/

Telefon : 0536 893 47 20 Mail:destek@yenilebiliraltin.net

Merkez Adres : 50. Yıl, 31. Sk. No:33, 34265 Sultangazi/İstanbul

Doğu Dağıtım Depo Adres: Atatürk mah ramazan yıldırım cad no 71 kahta/ADIYAMAN

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image