Arama

Zamedya İle Uygun Fiyatlı Takipçi Alın

3 yıl önce

Son zamanlar da insanların sosyal medya ağlarını sıkça kullanmasından kaynaklı olarak insanların en çok tercih ettiği sosyal ağlardan birisi olan instagram da pek çok insan popüler olmak amaçlı farklı emek sarfetmektedirler.

Zamedya İle Uygun Fiyatlı Takipçi Alın
ad image
ad image

 

ChristopherNolan’ın beklenen filmi olan Tenet’in vizyon tarihi sonunda belli oldu. Ağustos ayında 70’ten fazla ülkede vizyona girecek olan Tenet film, 26 Ağustos günü ülkemiz sinemalarında yerini alacak. ABD’de ise filmin 3 Eylül’de izleyicilere eriştirilmesi durumuna dair planlamalar yer alıyor.

Bu yılın en fazla dikkat çeken yapımlarından bir tanesi olan Tenet izle adlı film, pandemi sonrasında yeniden açılan sinema salonları içerisinde gösterime girmeye hazırlanıyor. Gecikmeli olsa da bu yıl bitmeden sinema severlere ulaşması planlanan Tenet için artık işler yolunda gidecek gibi görünüyor.

Pandemi nedeniyle tüm filmlerin gösterimleri ertelenmiş olsa da Warner Bros., Tenet film izle konusunda herhangi bir değişikliğe gitmedi. Bu konuda ChristopherNolan’ın da ısrarcı tavrının öneminin büyük olduğu ifade edilmişti. Ancak 17 Temmuz döneminde pandemi durumunun kötüleşmesine bağlı olarak da sinema salonlarının kapanması Tenet adlı yapımı da etkilemişti. İlk olarak 31 Temmuz’da vizyona girmesi planlanan Tenet, sonrasında da 12 Ağustos gününe ertelenmek durumunda kalınmıştı. ABD genelinde de pandemi sürecinin kontrol edilmemesine bağlı olarak filmin süresiz bir biçimde ertelenme kararı alınmıştı. Geçen hafta Tenet hakkında vizyon tarihinin belirlenmesi durumu sinema severleri memnun edebilecek bir gelişme olarak ifade edilmişti.

Tenet hakkında Warner Bros planları konusundaki detaylara geçen hafta itibarıyla yer verilmişti. 2020 yılı içerisinde yeni bir tarih belirlenirken, Amerika genelinde de sonradan vizyona gireceği konusunda bir bilgi paylaşımı söz konusu olmuştu. Dünya genelinde sinema salonlarının açılmasına dayalı hareketliliğin başlamasıyla birlikte de Tenet’in izleyicilerle buluşması durumu kendini göstermişti. Bu ülkeler arasında Türkiye de yer alarak, 26 Ağustos günü izleyicileriyle buluşacağına dair bir karar sonunda alınmışa benziyor.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image