Arama

Zen Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası

3 yıl önce


Zen Pırlanta Yeni Yıl Kampanyası
ad image
ad image

2020 yılının en çok konuşulan markaları arasında yer alan Zen Pırlanta, 2021 yılı için sunmakta olduğu yeni kampanyalarıyla da göz doldurmaya devam etmektedir. Teştaş yüzük çeşitlerinden yakut pırlanta bilekliğe kadar pek çok ürün skalasında ışıldayan kampanyalar, sizlerin alım gücünü yükseltebilmek için hız kesmeden devam etmektedir. Belirli ürünlerde geçerli olan %50 indirim uygulamasının yanı sıra yoğun istek üzerine tekrar sunulan sepette %10 indirim kampanyası, her kesimden insanın Zen Pırlanta ayrıcalığı ile ışıldayabilmesine destek olmaktadır. Sizde kaliteli ürünleri ile göz doldurmakta olan Zen Pırlanta üzerinden kolayca alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız www.zenpirlanta.com adresine günün her saatinde erişim sağlayabilirsiniz.

Zen Pırlanta ile Yeni Yılda da Işıldamaya Devam Edin

 2020 yılı boyunca gerek kampanyaları gerekse ürünleri ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan Zen Pırlanta, 2021 yılında da ışıltının tek adresi olabilmek için kaliteli hizmete devam ediyor. Tektaş ürünlerinden kalp şeklinde olan kolye ürünlere kadar birçok ürün skalası ile karşımıza çıkmakta olan Zen Pırlanta, yeni yılın ilk günlerinde de her kesimden insanın Zen Pırlanta ayrıcalığını yaşayabilmesi için toplam %60 indirim uygulaması ile göz doldurmaya devam etmektedir. Yakup işlemeli tek taş pırlanta çeşitlerinden sonsuzluk işaretli pırlanta kolyelere kadar aşkınızı yansıtabileceğiniz ürünler, %50 indirimin yanı sıra %10 sepette indirim avantajı ile sizlerin bütçesine destek olmaktadır. Sizde en kaliteli pırlanta tektaş yüzük ürünlerine Zen Pırlanta güvencesi ile erişim sağlayabilmek istiyorsanız firmanın resmi adresini günün her saatinde ziyaret edebilir ve kendinize en uygun ödeme yöntemlerini seçebilirsiniz.

Zen Pırlanta da %60’a Varan İndirim Seçenekleri

 Sunulan kaliteli pırlanta ürünlerin yanı sıra gerçekleştirilen kampanyalarla da adından sıklıkla söz ettirmekte olan Zen Pırlanta, yeni yıla özel indirim koleksiyonuyla da göz doldurma devam etmektedir. Özellikle tek taş pırlanta yüzük koleksiyonunda gerçekleştirilmekte olan %60 indirim, yeni yılda her kesimden insanın zen ışıltısını yaşayabilmesine destek olmaktadır. Sizde en kaliteli pırlanta tektaş, kolye ve bileklik ürünlerine uygun fiyatlandırma tarifeleri ile erişim sağlayabilmek istiyorsanız Zen Pırlanta resmi adresine 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image