Arama

2016 Fiat Tipo Hatchback! Yeni adıyla 2016 Fiat Egea Hatchback yeni fotoğrafları. Fiat Tipo(Egea) fiyatı ne kadar?

8 yıl önce


2016 Fiat Tipo Hatchback! Yeni adıyla 2016 Fiat Egea Hatchback yeni fotoğrafları. Fiat Tipo(Egea) fiyatı ne kadar?
ad image
ad image

 2016 Fiat Tipo Hatchback ne zaman satışa çıkacak? Fiyatı ne kadar olacak? 2016 Fiat Tipo’nun dizel otomatik versiyonu üretilecek mi? Özellikleri neler? Otomobil tutkunlarının merakla beklediği bütün soruların cevapları için tıklayınız..


Sanayi devi Bursa’da İtalyan ortaklığıyla yürütülen projede TOFAŞ 2016 yeni modeli Fiat Egea’nın üretimlerini yapmış ve geçtiğimiz Ekim ayı satışa sunmuştu. Türkiye dışındaki ülkelerde Fiat Tipo adıyla satışa sunulacak.

90’ların patlama yapmış modeli Tipo günümüzde hala birçok insanın ayağını yerden kesmeye devam ederken TOFAŞ’ın bu uğurda attığı adım otomobil severleri heyecanlandıracak gibi duruyor. Fiat Egea’nın hatchback modelini yapıp 2016 Fiat Tipo Hatchback olarak satışa sunacak olan TOFAŞ, bu modeli yılın ortalarında satışa sunmayı planlıyor.Yeni Tipo 2 adet benzinli ve 2 adetse Multijet 2 dizel motor seçenekleri ile piyasaya sürülecek. Manuel ve otomatik vites seçenekleri olan model de 95 veya 120 beygirlik motor gücü alternatifi de bulunacak.

Fiyatı ile ilgili türlü iddaalar ortaya atılan yeni Tipo, rekabet unsurları gereği mümkün mertebe uygun fiyatlarla satışa sunulmak isteniyor. Fiat Egea’nın 49.000TL ile başlayan fiyatlarla satışa sunulması da ortalama tahmin yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırdı. Bizim tahminlerimize göre ise yeni Fiat Tipo’nun satış fiyatı 45.000TL civarı olabilir.


 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image