Arama

Attack On Titan Rekor Üzerine Rekor Kırıyor

3 yıl önce


Attack On Titan Rekor Üzerine Rekor Kırıyor
ad image
ad image

Attack On Titan Rekor Üzerine Rekor Kırıyor

Rekorlara doymayan özel bir manga olan Attack On Titan’ ın, anime serisi de aynı şekilde büyük ilgi görüyor. Sadece sezon tanıtımı fragmanı bile, tüm zamanların en çok izlenen tanıtımı oluyor. Bu büyük başarı elbette tesadüf değil. 2009 yılında yayınlanmaya başlanan bir manga serisi olan Attack On Titan, halen yayınlanmaya devam eden güçlü bir hikayeye sahip. Çok özel kurgusu ve kendisine ait edebiyatıyla, takipçilerinin ilgisini sürekli ayakta tutmayı başarmak, hele ki bunca yıl sürdürmek kolay bir iş değil. Manga sersine son derece sadık bir şekilde ilerleyen animesi, hali hazırda 4. Sezonuna kadar gelmiş durumda. Yeni sezonunun hazırlıkları ise hızla devam ediyor. Manga serisinde henüz hikayenin sona ereceğinin işareti bile yok. Bu da daha uzun süre keyifle izleyeceğimiz, yeni bir anime efsanesinin işaretlerini oluşturuyor. Attack On Titan izle, linkine tıklayarak, animenin bugüne kadar yayınlanmış tüm bölümlerinin en yüksek görüntü kaliteli sürümlerine ulaşabilirsiniz.

Anime Dünyasının Klasikleri

Anime dünyasının en önemli klasiklerinin arasına girmiş olan Attack On Titan, ya da Türkçe çevirisiyle Titana Saldırı, her geçen gün daha geniş kitleler tarafından izlenmeye başlandı. Bu durumda elbette serinin ulaştığı büyük başarı, özel kurgusu ve kendisine özgü edebiyatının payı çok büyük oldu. Özel bir klasik olacağı en başından beri belli olan Titana Saldırı’ nın, her ayrıntıya büyük önem verilen bir özelliği var. Bu durum özellikle animelerde sıkça görülen mantık hatalarının en aza indirilmesi, dolayısıyla sadece öyküsü için bile ne kadar çok emek verildiğinin işareti durumunda. Takipçilerine böylesine saygı duyan bir yapım, kaçınılmaz bir şekilde efsaneleşiyor. Anime izle linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz platformumuz, tüm anime klasiklerine ulaşabileceğiniz bir veri arşivine sahiptir. En özel ve en güncel animeleri bir arada bulabileceğiniz geniş arşivimiz de, Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazı seçeneklerini birlikte bulabilirsiniz. Bunun yanında tüm animelerin farklı görüntü kalitesinde sunulan seçenekleri, donanımınıza göre izleme deneyimi yaşayabilmenizi olanaklı kılıyor. Aradığınız tüm anime serilerini, keyifli ve uğraşmadan izleyebilmenizi sağlamak için özel bir alt yapı hazırladık.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image