Arama

Evlilik Teklifi Fikirleri: Nerede Teklif Edilir ?

3 yıl önce


Evlilik Teklifi Fikirleri: Nerede Teklif Edilir ?
ad image
ad image

 

Evlilik teklifi, birlikte yaşlanmaya karar verdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirmenin ilk adımıdır. Bir çok insan hatıralarında evlilik teklifi güzel birer anı olarak kalsın istediği için çok özel ve etkileyici olsun ister. Evlilik teklifi fikirleri hem sizin, hem de karşınızdaki kişinin karakteri ve beğenilerine göre önem kazanıyor. Teklif için pankart tasarımına kalkışan da var, organizasyon firmalarının sunduğu evlilik teklifi paketi seçeneklerini değerlendiren de. Ancak şunu belirtmeliyiz ki evlilik teklifi sürecinin en önemli ayrıntısı olan pırlanta tektaş yüzük konusu üzerinde epeyce kafa yormalısınız. Eşiniz olacak şanslı kişiyi mutlu etmek için  https://www.assospirlanta.com/  dan yüzük alternatiflerine bakabilirsiniz. Yüzüğü aldınız, sıra evlilik teklifinde. Aslında sizi seven kız arkadaşınızın "Benimle evlenir misin?" teklifine "Eveet" demesi için, muhteşem bir mekanda rezervasyon yaptırmanıza, ya da herkesten farklı fikirler üretmenize gerek yok. Fakat bu özel anı ölümsüz kılmak, etkileyiciliğini arttırmak adına teklifin kendisi kadar nerede yapıldığı da önemlidir. Peki nerelerde evlilik teklifi edilir?

Kumsalda evlilik teklifi :

Eğer kız arkadaşınız oldukça romantik sürprizlerden hoşlanıyorsa, siz de çiftlerin sıklıkla tercih ettiği romantik noktalardan biri olan kumsalları tercih edebilirsiniz. Hem denizden gelen esinti hem de dalga sesleri eşliğinde baş başa yürüme fikri çoğu çifti cazip geliyor. Kumsalda başbaşa olma imkanınız olabileceği için kız arkadaşınızla dilediğiniz kadar vakit geçirip istediğiniz anda evlilik teklifi edebilirsiniz.

​İlk buluştuğunuz mekanda evlilik teklifi

Evlenme teklifini ilk kez tanışıp buluştuğunuz mekanda yapmak oldukça anlamlı olacaktır. İlk tanıştığınız mekan bir restoran mı? Yoksa arkadaşlarınızın evi veya bir park mı ? O mekanı süsleyerek oldukça doğal ve etkileyici bir teklif ortamı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda kız arkadaşınızın karakterine ve tarzına göre arkadaşlarınızı da davet ederek ortama neşe katabilirsiniz.

Teknede evlilik teklifi  

Teklif edeceğiniz günün hava şartlarına bağlı olarak tekne seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Teknenin içine şık bir masa hazırlayarak dalgalar ve hafif bir esinti eşliğinde yapacağınız evlilik teklifi oldukça göz kamaştırıcı olacaktır.

 

Şehir dışında evlilik teklifi

 

Yapacağınız evlilik teklifinin biraz da tatil havası yaratmasını istiyor ve kafa dinlemek mi istiyorsunuz? O zaman size Nevşehir Kapadokya bölgesini önerebiliriz.  Peri bacalarının görkemli manzarası eşliğinde, balonlar gökyüzünden süzülürken bir butik otele dönüştürülmüş gerçek bir Peri bacasında, bölgenin meşhur şarapları eşliğinde gün batımını izlerken yapılan bir evlenme teklifini hayal edince, tekliften etkilenmemenin mümkün olmadığını düşünüyoruz.

 

Yurtdışında evlilik teklifi

 

Bütçenize bağlı olarak bazı yurtdışı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bir çok romantik hikayeye konu olan Venedik, yurtdışında evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsanız klasik ama romantik bir seçenek olabilir. Venedik dünya üzerindeki  en sihirli şehirlerden biridir. Gondolda kanallar arasında romantik bir yolculuk sırasında veya sokak çalgıcılarının çaldığı romantik bir şarkı eşliğinde sevdiğiniz insana evlilik teklifi edebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image