Arama

Avalanche’de Düşüş Kapıda Mı? AVAX Yorumları!

6 ay önce


Avalanche’de Düşüş Kapıda Mı? AVAX Yorumları!
ad image
ad image

 

 

Kripto para piyasasında volatilite artıyor ama işlem hacmi hala alt seviyelerde. Dolayısıyla işlem hacminin düşük olduğu piyasada bazı altcoin’lerde de düşüş beklentileri artıyor olabilir. Analistlere göre bunlardan biri Avalanche (AVAX).

 

Avalanche Nedir?

 

Avalanche (AVAX), açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur ve kendi kripto para birimi olan AVAX'ı kullanır. Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar (DeFi), özel blok zincirleri ve özelleştirilebilir blok zincirleri oluşturmak için tasarlanmış bir platform olarak öne çıkar. Avalanche, konsensüs sağlamak için Avalanche konsensüs protokolünü kullanır. Bu protokol, işlemleri doğrulamak ve blok zinciri güvenliğini sağlamak için birçok farklı ağ katmanı ve alt-çizgileri kullanır.

 

Öte yandan Avalanche platformu, yüksek işlem hızlarına ve düşük işlem maliyetlerine sahiptir. Bu, kullanıcıların hızlı ve uygun maliyetli işlemler yapmalarını sağlar. Ayrıca Avalanche, özelleştirilebilir blok zincirleri oluşturmayı kolaylaştırır. Bu, farklı kullanım durumlarına ve iş gereksinimlerine uygun blok zincirlerinin oluşturulmasına olanak tanır.

Bunlara ek olarak AVAX, Avalanche ağının yerel kripto para birimidir ve çeşitli amaçlar için kullanılır, işlemlerin ücretleri ödenir ve ağ güvenliği için teminat sağlar. Avalanche, kripto para borsalarında ve kripto ekosisteminde işlem görmekte ve kullanılmaktadır.

 

AVAX’te Düşüş Mü Gelecek?

 

Bir kripto para haber sitesi olan BitcoinHaber.net’te de belirtildiği gibi analistler tarafından Avalanche (AVAX) kripto para biriminin fiyatının, bir yükseliş eğilimi göstermeksizin düşüş trendinde olduğu belirtildi. Yakın zamanda yapılan analizlere göre, fiyatın 9.5 doların altına düşmesi piyasada yoğun bir düşüş hissinin yansıması olarak adlandırıldı. Geçici destek seviyeleri 9.3 dolar ve 9 dolar olarak belirlendi ve yazım sırasında 9 dolarlık düşüş tehdidi devam ediyordu.

 

Buna ek olarak On-Balance Volume (OBV) göstergeleri, son iki hafta boyunca net bir düşüş yaşadı ve altcoin’deki son derece yüksek satış hacmini ortaya çıkardı. AVAX’ın 8.8 dolar ile 9.4 dolar arasında hareket ettiği ve görece sabit kaldığı Eylül ayı boyunca yaptığının tam tersi bir durum görüldü.

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image