Arama

Batman:Kara Şovalye The Dark Knight Fragman İzle - Kanal D (Türkçe Dublaj İzle)

8 yıl önce


Batman:Kara Şovalye  The Dark Knight Fragman İzle - Kanal D  (Türkçe Dublaj İzle)
ad image
ad image

  Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan'ın oturduğu,  Freeman, Christian Bale, Heath Ledger ve Kate Beckinsale'nın oyunculuğunu yaptığı bir baş yapıt.Batman: Kara Şövalye (The Dark Knight) 29 Aralık Salı saat 22:15 de Kanal D ekranlarında.Kaçırmamanızı tafsiye ederiz.Filmin detayları haberimizde.Kar.Batman:Kara Şovalye – The Dark Knight Fragman İzle - Kanal D  (Türkçe Dublaj İzle) 


Batman: Kara Şövalye (The Dark Knight) 29 Aralık Salı Saat 22:15
Kanal D (Kanal D yi aşağıdakilinkten canlı izleyebilirsiniz.)


Batman: Kara Şövalye (The Dark Knight) Saat : 22:15 - 00:30 (135 dakika) Tür : Sinema (Bilimkurgu, Macera) Oyuncular : Freeman, Christian Bale, Heath Ledger, Kate Beckinsale Yönetmen : Christopher Nolan  Family Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent'in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır. Ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulur..Batman:Kara Şovalye – The Dark Knight Fragman İzle - Kanal D  (Türkçe Dublaj İzle) 

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin


Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image