Arama

YILBAŞI MESAJLARI 2016

8 yıl önce


YILBAŞI MESAJLARI 2016
ad image
ad image

Özel günlerde hatırlanmak herkesin hoşuna gidiyor. Bu yüzden yeni yıl yaklaşırken sevdiklerimize kutlama mesajları göndermek hem onları hatırladığımızı hem de düşündüğümüzü gösteren en önemli araçlardan birisi oluyor. Kimi zaman ilginç ve komik yılbaşı mesajları kimi zamanda sevgiliye yılbaşı mesajları göndermek için en özel ve güzel mesajlara ihtiyaç duyarız. Eğer sevdiklerimiz uzağımızda ise sosyal medyadan, e-mail yoluyla ya da telefondan yılbaşı mesajları göndermek ilk aklımıza gelen şeylerden biri oluyor. 2016 İlginç ve komik yılbaşı mesajları ya da sevgiliye yılbaşı mesajları arıyorsanız detaylar Ajans Haber.com'da.

YILBAŞI MESAJLARI 2016

-İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar!
-Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum. -Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.
-Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.
-Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.
-Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.
-Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
-Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!
-İşte sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!
-Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!
-Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.
-Sevdiklerinle beraber nice mutlu ve başarılı yıllar dilerim.
-Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve sizin yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.
-Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban.
-Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!
-Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
-2016 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin inşallah. Sevdikleriniz ile neşe dolu bir yıl geçirmeniz dileklerimle, mutlu yıllar size...

SEVGİLİYE YILBAŞI MESAJLARI


-Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım.
-Yeni yılın bize ve tüm sevdiklerimize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar canım.
-Yeni Yıl, Herşeyi Yenilesin! Bir Sen Eskisi Gibi Kal Birtanem… Mutlu Senelere
-Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten aşkımla.
-Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar Aşkım.
-Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. 2016 yılın kutlu olsun nice mutlu yıllara.
-Her yeni yıl bir başka güzel. 2016 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Bugün dertleri bir yana bırakın, gözyaşlarını unutun, Bugün daha mutlu yarınlar için inadına hayata gülümseyin, Nice mutlu yıllara 2016 Yılınız Kutlu Olsun...
-2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
-Yepyeni umutlarla gelen yeni bir yıl daha. Geçtiğimiz senelerin kötü anılarını alıp götürsün yeni yıl. En güzel dileklerin bir araya geldiği bu gün sizin için yeni bir başlangıç, yeni bir huzur olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.
-En yeni dileklerin tutulduğu yeni bir yıl. 2016’nın sana bol kazanç ve huzur dolu bir aşk getirmesini diliyorum. Mutlu yıllar.
-Her yılbaşında süslenen ağaçlar gibi bu yıl da ağacımızı süsledik geri sayımı bekliyoruz. 10- 9- 8- 7- 6- 5- 4- 3- 2- 1 Mutlu yıllar.
-Ülkemiz ve insanlığımıza yeni bir yıl daha doğuyor. Bu yılın en güzel şekilde geçmesini; sana ve ailene bol kazanç, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Yeni yılla birlikte yaşlanan bir dünyadan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. 2016 size ve tüm sevdiklerinize en güzel yeniliklerle gelsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
- "Yeni yıla uyuyarak girersen bütün seneyi uyuyarak geçirirsin.” diyebileceğimiz bir yeni yıla daha girdik. 2016 senesi en güzel dilekleri sana ve ailene yaşatsın. Mutlu yıllar.
-Tombalalar, mısırlar, çerezler, konserler, yılbaşı ağaçları… Her yıl olduğu gibi bu yeni yıl da bu eğlence cümbüşüyle geçecek. Eski yıla hoşça kal deyip, yeni yıla kapımızı açıyoruz. Yeni yılın en yeni umutlarla kapınızdan girmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Ülkemize ve insanlarımıza yeni bir yıl daha, yeni bir fırsat daha, yaşanabilecek bir yeni sene daha diliyorum. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun, bütün güzellikler bizimle olsun diyorum.
-Üzerinize düşen karların geçmiş hatalarını örtmesi, yeni hayatlara vesile olması dileğimle. Bütün insanlığın yeni yılı kutlu olsun.
-2016’nın bol bol şans, uğur, güzellik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum. Bu yıl en yeni güzelliklerle karşılaşmanızı diliyorum. Yeni yıl size yeniliklerle gelsin. Mutlu yıllar.
-En yeni mutlulukların sizi bulması ve bu yıl dilediğiniz bütün dileklerin kabul olmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Bütün yıl çalışıp verdiğiniz emeğin karşılığını bu yıl almanızı diliyorum. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, küçüklerin gözlerinden öpüyorum.
-Gelecek yılda birlikte olmayı, yan yana yeni bir yıla girmeyi diliyorum. Yeni yılın kutlu, mutlu ve umutlu olsun.
-Noel Baba’nın geyiklerini bu yıl görebilmeniz dileğiyle. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sizin için sağlık, huzur, mutluluk ve bol kazanç dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun.
-Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.
-Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle Nice mutlu yıllara.
-2016 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
-Yeni yıl Türkiye için umutlu, bereketli, 2015’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Neşe dolu yıllara!
-Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle.
-Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.
-Yeni yılda umutlаrın gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllаr.
-Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
-Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar aşkım!
-Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

 

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image