Arama

DC ve Yerli film Başarısı

3 yıl önce


DC ve Yerli film Başarısı
ad image
ad image

 

Son yıllarda sinema severlere fantastik dünyalar daha da fazla takdim edilmeye başlanıyor. Filmci Abi olarak da bu evrenleri sinema izleyicileriyle buluşturarak, bu yapımları izlemeleri konusunda gerekli hizmetleri verebiliyoruz. İlk başlarda çizgi film serisi biçiminde yayınlanan Transformers serisinin beyazperdeyle buluşmasıyla beraber, sinema izleyicilerinin tatmin olmadığını söyleyebiliriz. Transformers serisinin oyuncu kadrosu her ne kadar iyi olsa da bu fantastik dünyanın pek de etkileyici olduğu görülmemektedir. Sinema severlerin bekledikleri standartlarda olmayan bu yapımın çokça devam filmi çekilse de istenilen şartları karşılayan bir yapım olmamaktadır.

Transformers serisi her ne kadar kalite açısından vasat olarak görülse de gişeden iyi sonuçlarla dönen bir yapım olarak görülmüştür. Bundan dolayı film yapımcılarının para kazanma arzularına bağlı olarak devam filmleri çekilme konusunda onay verilmiştir. yerli filmleri gibi gişede başarılı olması kesin ancak kaliteden gram nasibini almamış olan bu yapımların, izleyici kitleleriyle buluşturulması yıllar içerisinde görülen bir durum olarak görülmektedir. Öte yandan bu sinema izleyicilerine her zaman çoğu salonda yer almasıyla da yönelecekleri bir yapım olarak da ifade edilmektedir. Bundan dolayı da film konusunda önyargıları olmayan kişilerin tercih ettikleri bir proje olarak da görülebilmektedir.

Recep ivedik 6 izle kapsamında iyi bir reklam kampanyası organize edildi. Başarılı fragmanların ortaya konulmasıyla beraber de sinema izleyicilerinin bu filmlere yönelmeleri sağlandı. Doğrultusunda hareket edecek olan kişilerin oyuncu kadrosu ve fragmanlar doğrultusunda Transformers filmlerine gittikleri de görülebilecek bir yapım olarak da devreye girebildi. Böylelikle de tam anlamıyla istedikleri türdeki bir yapım olmadıklarını anlamalarıyla beraber bu süre zarfında filmden keyif almadıkları da görülebilen bir durum olmaktadır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image