Arama

GaelGarciaBernal’in Son Projesi Belli Oldu

3 yıl önce


GaelGarciaBernal’in Son Projesi Belli Oldu
ad image
ad image

 

Başarılı İspanyol oyuncu GaelGarciaBernal’in son projesi hakkında bilgiler gelmeye başladı. M. NightShyamalan’ın filminde yer alacak olan başarılı oyuncunun yer aldığı bu film hakkında herhangi bir bilgiye yer verilmiyor. Ancak filmin 23 Temmuz 2021 tarihinde sinema severlerle buluşacağı konusunda duyumlar da gelmeye başlıyor.

Daha önceden TheSixth Sense, Unbreakable ve Split gibi başarılı projelerin altına imzasını atan M. NightShyamalan; son filmleri olan TheLastAirbender ve Glass izle ile izleyicilerde hayal kırıklığı yaşatmıştı. Aynı zamanda da hem yapımcısı hem de yönetmeni olduğu Servant adlı dizinin çekimleri de korona virüsü nedeniyle ertelenmişti.

M. NightShyamalan’ın yeni filmiyle ilgili olarak haberler gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde filmin oyuncu kadrosu hakkında da sızıntı kendini göstermişti. Film izle içerisinde Eliza Scanlen, ThomasinMcKenzie, Aaron Pierre, AlexWolff, VickyKrieps, Abbey Lee, NikkiAmuka-Bird ve KenLeung gibi isimlerin yer alacağı bilgisi kesinleşmişti.

Ortaya atılan bu yeni projeye yeni bir isim daha katılım sağladı. Deadline bünyesinde yapılan bu habere bağlı olarak No ve Mozart in theJungle gibi yapımlarla geniş kitlelere hitap eden GaelGarciaBernal’in de M. Nightshyamalan’ın bu yeni filminde yer alacağı ifade edilmişti.

M. NightShyamalan’ın yapımcı, yönetmen ve senarist olacağı bu film hakkındaki tüm detayların saklandığı biliniyor. Aynı zamanda da oyuncuların hangi karakterleri canlandıracağı konusunda da herhangi bir bilgiye yer verilmiyor.

Universal firmasıyla beraber yerli film izle vizyona girecek olan bu yapımın 23 Temmuz 2021 tarihinde vizyona gireceği ifade ediliyor. Aynı zamanda da filmin çekimlerinin bile hangi tarihlerden itibaren başlayacağı da bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image