Arama

Fiat Egea satışa sunuldu. Fiat Egeada nasıl indirimden yararlanılır?

8 yıl önce


Fiat Egea satışa sunuldu. Fiat Egeada nasıl indirimden yararlanılır?
ad image
ad image

 Ekim ayı itibariyle satışa sunulan Fiat Egea tüm donanım özellikleri, motor seçenekleri ve fiyat listesi ile elimize ulaştı. Artık bir adım daha yakınımızda olan Fiat Egea hakkında tüm detaylar..

İstanbul Otomotiv Fuarı’nda Aegea adıyla tanıtılan ancak daha sonra Egea olarak netleştirilen İtalyan-Türk projesi Fiat’ın yepyeni projesi Ekim ayı itibariyle Fiat mağazalarına alıcılarını beklemeye başladı.

Şimdilik yalnızca Sedan modeli satışa sunulan Fiat Egea’nın, hatchback ve station wagon modellerinin 2016 yılının ortalarında satışa çıkacağı bilgisi verildi.

Fiat Egea’nın başlangıç fiyatı 49.900 olarak belirlenirken EasyUrban ve Lounge adı verilen 3 ayrı donanım paketi ve benzinli ile dizel seçenekleriyle satışa sunuldu. En üst versiyon olan dizel otomatik Lounge paketinin fiyatı 70.900 TL.

1.3, 1.4 ve 1.6 litre motor seçenekleri bulunan Fiat Egea‘yı satın alan ilk 2000 kişiye lansmana özel 2000 TL indirim yapılacak. Bu indirimden yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Zira Fiat Egea için 20.000 kişi ön sipariş kaydı yaptırmış durumda.

Fiat Egea Fiyat Listesi (12.12.2015)

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image