Arama

Gebze’de İş İlanları

3 yıl önce


Gebze’de İş İlanları
ad image
ad image

 

Marmara Bölgesi’nin en önemli şehirleri olan İstanbul ve Kocaeli'nin arasında bulunan bu ilçe, İstanbul şehrini Anadolu'ya bağlayan bir geçiş yolu olarak bilinir. Kocaeli’ne bağlı olan Gebze, sanayi açısından ülkenin en yüksek oranına sahip olan bölgelerin başında yer alır. Ticaret ve lojistik alanında oldukça gelişmiş olan bu ilçede, üretim ve inşaat sektöründe de iş ilanı veren pek çok farklı firma bulunur. Farklı branşlara sahip olan adaylar için açık pozisyonlara sahip olan ilçe, mühendis ve işletmeciler için önemli bir yere sahip olur. Bunun yanı sıra bu ilçede, hem ön lisans hem de meslek yüksek okullarında eğitimini görmüş adaylar için yüzlerce iş imkanı bulunur. Otomotiv, demir çelik ve lojistik alanında çalışabilecek adaylar için elverişli bir konumda bulunan bu şehir; kimya, yedek parça ve üretimde çalışabilecek adaylar için farklı firmalara sahiptir. Gebze iş ilanları arasında, büyük küçük binlerce adayın istihdam edilebileceği fabrikalar da bulunur.

 

Kolay İş Bulma İmkanı

Gebze ilçesi, liman ve sanayileşme sayesinde sıklıkla göç alır. Bu sayede ilçede bulunan nüfus her geçen gün giderek artış gösterir. Nüfusun artışına bağlı olarak ilçede konut projelerinin fazlalığı ile birlikte yeni inşaat firmaları kazanılır. En fazla nüfus yoğunluğuna sahip olan ikinci kent olarak bilinen Kocaeli’nin ilçesi Gebze, 6 adet organize sanayi bölgesine sahiptir. Aynı zamanda iki küçük sanayi bölgesine de sahip olur. Bunlar ile birlikte artan nüfus talebi olarak konutun yanı sıra eğitim, ticaret, hizmet ve sağlık konularında çalışabilecek yeni aday imkanı bulunur. Doktor, öğretmen, hizmet sektöründe göre alabilecek satış elemanı ve çevre mühendisi gibi pek çok farklı alanlarda iş imkanı adaylara sunulur. Genellikle İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvurduğu bu pozisyonlar, ulaşımın kolay olması sayesinde de cazip imkanları beraberinde getirir. Bu ilçe Türkiye endüstrisinin açısından da çok önemli bir yere sahiptir. Açık pozisyonlar arasında bir değerlendirme yaparak kariyerinize ve kendinize uygun gördüğünüz bir işi tercih edebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image