Arama

Eğitimin Yeni Adresi; Kerem Aygün Eğitim Koleji

3 yıl önce

Eğitimin Yeni Adresi; Kerem Aygün Eğitim Koleji

Eğitimin Yeni Adresi; Kerem Aygün Eğitim Koleji
ad image
ad image

2018 yılından beri eğitimde kendi modelini simgeleyerek kalıcı bir şekilde başarılı eğitim verilmesini sağlayan Kerem Aygün Eğitim Koleji, Atatürk ilkeleri ve ülkemizin içerisinde bulunan değerler kapsamında çocuklarınızın her yönden gelişmesini sağlayacak bir sisteme sahiptir.

Okulumuzun Çocuklarınıza Sunduğu Fırsatlar

Ankara Özel İlkokullar içerisinde yer alan kolejimiz fiziki olarak da çocuklarınızın birçok yönden tatmin olmasını sağlayacak donanıma sahiptir. Okulumuz içerisinde yer alan yüzme havuzu, kapalı oyun alanı, fen laboratuvarı, robotik ve kodlama atölyeleri, teknoloji laboratuvarı, konferans salonu, spor salonu ve yemekhanesi içerisinde çocuklarınızın farklı birçok deneyime ulaşmasını sağlıyoruz.

Bunların yanında okulumuzun bir de 2000 m2 büyüklüğünde bir bahçesi bulunuyor. Tüm bu alanlar hem eğlence hem de eğitim için kullanılmakta olup çocuklarınıza doğal bir eğitim süreci sunuluyor.

Kerem Aygün Kolejinin Farkı Nedir?

Özel Anaokulları Ankara ilinde bulunan okullar arasında tercih yaparken okulumuzu tercih etmeniz için bazı farklı ve haklı nedenler bulunuyor. Bu nedenler;

  • Okulumuzun öğretmen kadrosu sabittir ve sürekli olarak değişimler yaşanmaz. Böylece öğrencilerimiz sürekli gelen ve giden öğretmenlere uyum sağlamak zorunda kalmaz.

  • Eğitimci kadromuz ile oluşturduğumuz okul içerisindeki ortam sayesinde öğrencilerimizin okula severek ve isteyerek gelmesini sağlıyoruz.

  • Çocuklarınızın duygu ve düşüncelerini önemseyerek onların mutlu oldukları bir sınıf ve okul kuruyoruz.

  • Zeka türüne yönelik eğitimin yanında çocuklarınızın birçok sosyal beceriyi de almasını sağlayarak kendine güvenen, başarılı ve bulunduğu yerden mutlu olan çocuklar yetiştiriyoruz.

  • Çocuğunuzun sorumluluk sahibi, çevresine saygı duyan, kürese dünya bakış açısına sahip, yeniliklere açık, üretmekten ve geliştirmekten mutluluk duyan çocuklar yetiştiriyoruz.

  • Çocuklarınızın düşünebilen ve farklılık yaratabilen çocuklar olmasını sağlıyoruz. Hayal güçlerinin korunması ile kendi çözümlerini kendilerinin geliştirmesini amaçlıyoruz.

https://www.keremaygunkoleji.com 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image