Arama

HABERSO ANKETLER

3 yıl önce


HABERSO ANKETLER
ad image
ad image

 

Bir haber portalı düşünün şimdi. Tek amacı halka daha çok hizmet edebilmek. Halkın daha çok şeyden istifade etmesini sağlamak. Özgür bağımsız basın özelliğini kullanarak halkı en doğru bilgilerle bilgilendiren bir haber portalı. Sosyal medya hesaplarıyla haberso.com ile her platformunu kullanarak daha çok kişiye ulaşmaya çalışan bir haber portalı. Piyasada ki yalan haberleri analiz edip size en doğru bilgiyle buluşturmayı amaçlayan bir haber platformu. Kesin kanılara varılamayan haberler konusunda anketlerle halkın görüşünü alan bir haber portalı.

 Yukarıda saydığım özelliklerle donanımlı bir haber portalı size çok hayali gibi geldi dimi. Aslında bu özelliklere sahip haber portalı yoktu. Ta ki haberso açılana kadar. Haberso halkın bu ihtiyaçlarını gözeterek açılan bir haber portalıdır. Daha yakın zamana kadar yabancı gelen bu özelliklere artık alışmamız lazım. Artık halkı da düşünen bir haber portalı var. Özgürce haberlerini halka arz eden bir haber portalıyla karşı karşıyasınız. Düşünün o hayalinizdeki haber platformu gerçek artık. Doğruluğu düşündürücü haberler okumaktan bıktınız. Yanıltan haberler okumaktan sıkıldınız. Bunların hepsi bilinen bir gerçek. Sizin yepyeni bir haber platformu ihtiyacından doğmuş bir platform haberso. Amacı sadece halka hizmet etmek olan bu platformu, diğerlerinden ayıran başlıca özellikleri vardır. Bunlardan bazıları halka daha çok değer vermesi, düşündürücü konularda anketler düzenleyerek halka daha çok söz hakkı vermesidir. Bunun örnekleri çok azdır. Onlarda da üstün körü geçilen bu özelliğe haberso çok önem vermektedir.

Haberso Anketler

Haberso dikkat çeken bir özelliğiyle halkın karşısına çıkmaktadır. Bu özelliği web sitesinde sahip olduğu anketler bölümüdür. Bu sayede halk bir konu hakkında direkt fikirlerini beyan edebilecektir. Bu da halka daha çok söz imkanı sunmaktadır. Haberin gerçek sahipleri halkı, bazı konularda saf dışı bırakmak yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Halk bazı konularda laf sahibi olabilmeli ki daha çok haberleri benimsemeli. Haberso bu ihtiyacı görmüş ve onun için web sitesine anketler bölümü koymuştur. Bunu yaparak halkı ne kadar önemsediğini gösteren haberso ekibinin bu yaptığı mutlaka halk tarafından hoş karşılanacaktır. Söz imkanı bulan herkes mutlu olur bu dünyada. Baskılarla ve susturularak bir toplum gelişemez. Bunun farkındalığıyla açılmış anketler bölümü halkın beğenisine sunulmuştur.

Anketler Bölümünün İçeriği

Anketler bölümünde ne tarz sorular vardır? Bu soruyu irdeleyelim biraz. Bu makaleyi yazdığım sıralarda olan anket soru örneklerini paylaşacağım sizlerle. Sizce Ayasofya açılıp cami olsun mu? Sizce Korona ’da ikinci dalga gelir mi? Sizce Türkiye’nin en güzel Büyükşehir belediyesi hangisi? Bu soru örnekleri bu bölümde olan sorulardan sadece bazıları. Her geçen gün gündem değişmektedir. Bu sorular da gündeme bağlı olarak değişmektedir. Gündem değiştikçe bulanan akıllara anketler yardımıyla bir açıklık getirilmektedir.

Anketler Bölümünün Amacı

İlk olarak anket yapmanın genel amacına bakmamız lazım. Anket yapmak bir konu hakkında halkın görüşünü almak için firmaların ya da anket şirketlerinin yaptığı uygulamadır. Peki bunu bir haber platformunun yapması ne anlama gelmektedir sorusuna cevap arayalım. Haber platformları genelde haberciliği halktan bağımsız yapmaya çalışırlar. Ama halka bu kadar bağlı olan bir konunun halktan bağımsız yapılması imkansız bir olaydır. Haber, bunu bilerek anketler bölümünü koymuştur kendi web sitesine. Haberciliğin içine daha çok halkı dahil ederek onlara değerli olduklarını göstermiştir. Bir konu hakkında daha büyük kitlenin fikrini alarak en doğru sonuca ulaşmayı amaçlamışlardır. Böylece haberso haber anlayışına halkı da dahil etmiştir.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image