Arama

Kaliteli Folyo Baskı Uygulaması Nerede Yapılır?

2 yıl önce


Kaliteli Folyo Baskı Uygulaması Nerede Yapılır?
ad image
ad image

Dijital baskı çeşitlerinden biri olan yapışkanlı folyo baskı, arkası yapışkanlı PVC şeklinde imal edilen ve yaygın kullanılan baskı malzemelerinden biridir. Pratik kullanım ve estetik bir görünüm sunması nedeniyle tercih edilen folyo baskı çeşitleri, farklı birçok alanda kullanılabilmektedir.

Uygulama esnasında ekstra bir malzeme gereksinimi olmadan birçok yüzeye yapışabilir olması, folyo baskı çeşitlerinin kullanım alanlarının geniş olmasına neden olmaktadır.

Yapışkanlı Folyo Baskı Uygulama Alanları Nerelerdir?

Folyo baskıların yüksek yüzey tutuş özelliğine sahip olması nedeniyle, birçok alanda tercih edilmektedir.

Düz renk veya desenli şekilde imal edilen folyoların iç mekanlarda duvar kağıdı şeklinde kullanılması mümkün olurken, dış cephede ise bina kaplama gibi amaçlarla tercih edilebilmektedir. Hatta kişiye özel duvar kağıdı ihtiyaçları da folyo baskılar ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Araç giydirme ve fuar reklam stantlarından vitrin reklamlarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan folyo baskılar, reklam sticker ve yapı iç tasarımlarında da en fazla tercih edilen ürünlerden biridir.

Vinil Baskı M2 Fiyatı

Vinil folyo baskı m2 fiyatı, ürünün özelliklerine ve türüne göre farklılık göstereceği gibi uygulama yapılıp yapılmayacağına göre de fiyatlar farklılık göstermektedir. Avrupa ışıklı veya diğer türlerinin fiyat bakımından farklılıkları bulunurken, UV veya ECO baskı türüne göre de uygulama aşamasında fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Folyo baskı fiyatları için en net bilgiyi, almak istediğiniz ürünün türüne ve miktarına karar verdikten sonra satıcıya ulaşarak güncel olarak öğrenmek daha mantıklıdır. Çünkü bu ürünlerin fiyatları daha çok güncel dolar kuru üzerinden belirlenmektedir.

Neden Folyo Baskı Tercih Etmelisiniz?

Folyo baskıların tercih edilmesi için birçok neden bulunuyor. Bunları sıralayacak olursak şunları diyebiliriz;

  • Farklı zeminlere uygulanabilir olması, duvar kağıdı baskı, araç giydirme, iç dekorasyon, branda baskı ve daha pek çok alanda ihtiyaçlara çözüm olmaktadır.
  • Dayanıklılığının yanı sıra kolay temizlenebilir olması nedeniyle tercih edilebilir.
  • Bir kez yapılacak maliyetle uzun süre kullanım imkânı sunarak ihtiyaçlara cevap verir.
  • Kişiye özel çözümler sunabileceği gibi, kurumsal ihtiyaçlara da çözüm olan ürünlerdir.
  • Dekoratif birçok ihtiyaca cevap veren yapışkanlı folyo baskılar, uygulama kolaylığıyla da tercih nedeni olmaktadır.
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image