Arama

"Korkusuz Ajanlar" Gökhan Tunalıgil ve Ayhan Krüezi Yeni Filmleri İçin Kosova'da!

10 ay önce


"Korkusuz Ajanlar" Gökhan Tunalıgil ve Ayhan Krüezi Yeni Filmleri İçin Kosova'da!
ad image
ad image

Nisan ayında Kosova'da gerçekleştirilen tanıtım çekimleriyle merak uyandıran "Saklı Yüzler Kosova" filminin setinden ilk fotoğraflar paylaşıldı. Filmin başrollerinde, "Saklı Yüzler Bosna" filmindeki "Mirsad ve Haris" karakterleriyle akıllarda yer eden Gökhan Tunalıgil ve Ayhan Krüezi yer alıyor.

 

Tanıtım çekimleri Prizren ve Bursa'da gerçekleştirilen film, savaş, dram, aksiyon ve tarihi içeriğiyle dikkat çekiyor. Filmin setinde Kosova asıllı doktor ve oyuncu Gökhan Tunalıgil'in canlandırdığı "Mirsad" karakteriyle tanınan birçok Kosovalı sinema sever tarafından ziyaret edildi. Kosova'da çeşitli mekanlarda gerçekleştirilen çekimler sırasında, Kosova asıllı oyuncunun yanına gelen kişilerle birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncular, Kosova'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, 2024 Mart ayında filmin ana çekimlerine başlamak için sabırsızlandıklarını belirttiler.

 

"Saklı Yüzler Kosova" filmi, büyük bir heyecanla beklenen bir yapım olma özelliğini taşıyor. Gökhan Tunalıgil ve Ayhan Krüezi'nin başarılı performanslarıyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefleyen film, sürükleyici bir hikayeye ve etkileyici sahnelere sahip olacak. Sette gerçekleştirilen tanıtım çekimleri, filmin atmosferini ve karakterlerini merak eden hayranları için heyecan verici bir önizleme niteliği taşıyor. Sinema severler, "Korkusuz Ajanlar" olarak adlandırılan bu filmle ilgili gelişmeleri heyecanla takip etmeye devam ediyor.

 

İletişim Adresleri

Instagram: @drgokhantunaligil

 

Kaynak Oranj Medya

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image