Arama

Leavethe World Behind Filminin Başrolleri Açıklandı

3 yıl önce


Leavethe World Behind Filminin Başrolleri Açıklandı
ad image
ad image

 

Netflix projelerinin arasına eklenen Leavethe World Behind ve eltilerin savaşı izle adlı filmin hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Mr. Robots’tan da tanınan Sam Esmail’in yöneteceği bu filmin başrol oyuncuları ise Denzel Washington ile Julia Roberts olacağı ifade ediliyor.

Pandemi süreci içerisinde daha fazla üyeye sahip olmayı başaran Netflix, ilgi çekecek projeleriyle de kendini göstermeye de devam edebilecek. Haklarını satın aldığı Leavethe World Behind izle ile de bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Haklarını elinde bulundurmaya başladığı Leavethe World Behind film ile beraber usta oyuncularla birlikte çekimlere başlandığı Netflix tarafından duyuruldu. Bu yerli film izlenin başrollerinde Denzel Washington ile Julia Roberts dikkat çeken isimler olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda da RumaanAlam’ın yayınlanacak olan romanından uyarlanan bu filmin yönetmeni de son derecede tanınmış biri olarak kendini gösteriyor. Mr. Robot ve Homecoming dizilerini yaratan ve yönetmenliğini üstlenen Sam Esmail de bu filmde yer alan diğer dikkat çekici isim olarak görülüyor. Aynı zamanda Sam Esmail, filmin senaryosunun yazımını da gerçekleştirecek.

Daha önceki zaman zarfında Homecoming dizisinde Julia Roberts ile Sam Esmail beraber çalışmıştı. Sam Esmail, Denzel Washington ve Julia Roberts aynı zamanda da Leavethe World Behind film izle yapımcıları arasında da yer alabilecek. Julia Roberts ve DenzelWashinghton’un 1993 yılındaki PelicanBrief’ten sonra beraber çalışacakları ilk proje olarak da fazlasıyla dikkat çekiyor.

RumaanAlam’ın romanından ele alınan Leavethe World Behind izle yapımı kapsamında ırk ve sınıf ayrımlarına ışık tutuluyor. Aynı zamanda da bu problemler iki ailenin farklı yaşantıları ve bakış açılarıyla sinema severlere sunulacak olan bir yapım olarak da kendini gösteriyor.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image