Arama

Malatya'nın Gözbebeği Malatya Doğan Oto Kiralamada Bahar Kampanyası Erken Başladı

3 yıl önce


Malatya'nın Gözbebeği Malatya Doğan Oto Kiralamada Bahar Kampanyası Erken Başladı
ad image
ad image

Kampanyalı araç kiralamada ekonomik özelliğe sahiptir. Normal fiyat üzerinden iskonta imkanı sunan kampanyalı seçenekler bu kategoride ekonomik çözüm sunmaktadır. Malatya rent a car kampanya seçenekleri yıl boyu devam etmektedir.

Kampanyalı Araç Kiralama Süresi

Aracın modeli, markası ve diğer özellikleri kiralama hizmetinde belirleyici konulardır. Araba kiralamada kiralanan gün sayısı ile günlük kiralama bedeli çarpılmaktadır. Aylık kiralama veya yıllık kiralama fiyatları farklıdır. Uzun süreli kiralamalarda indirim söz konusudur. Kampanyalı seçeneklerde indirim söz konusudur.

Erken Rezervasyon Kampanyası

Erken rezervasyon konusu bu sektörde önemlidir. Tatile veya iş seyahatine çıkmadan önce erken rezervasyon yaptıranlar indirimden faydalanmaktadır. Tatil için otel rezervasyonu yaptıranlar aynı zamanda araç kiralama rezervasyonu da yaptırmaktadır. Erken rezervasyon yapanlara firmalar indirim uygulamaktadır.

Araç Modeline Göre Kampanya

Turizm dünyasında otomobil kiralamada ilk aşamada araç tercihi önemlidir. Aile tipi, jeep, sedan, minibüs ve sport araç modellerinden en uygun olanı kiralanmalıdır. Kira ücreti kadar aracın diğer özellikleri de göz önüne alınmalıdır. Kalabalık grupların küçük araç kiralaması veya kırsal bölgelerde gezecek kişilerin tabanı alçak araç kiralaması birçok sorunu beraberinde getirir. Kampanya araç modeline göre değişmektedir.

Kiralamada yapılan hatalardan biri de kullanım problemi yaşanmayacak aracın tercih edilmesidir. Kiralayan kişilerin araç kullanımında problem yaşamayacakları modelleri tercih etmesi gereklidir. Otomobili kiralayan kişilerin aracı kurallara uygun kullanmalıdır.

Kampanyalı Havalimanı Rent a Car

Havalimanından araç kiralamak isteyenler uçak iniş saatini belirtmesi gerekir. Rezervasyonun gerçekleşmesinin ardından firma yetkilileri uçağın iniş saatinden önce kiralanan aracı havalimanının çıkış bölümünde hazır bulundurmaktadır. Burada sözleşme imzalama işleminin ardından anahtar teslimi yapılmaktadır. Bu kategoride firmalar özellikle sezonda indirim kampanyası uygulamaktadır.

Havalimanından kiralanan araçlar yine havalimanında teslim edilmektedir. Bu şekilde tatil boyunca otomobili kiralayan kişi ulaşım problemi yaşamamaktadır. Tatil boyunca sınırsız gezme imkanı sunan rent a car hizmeti tatilcilerin en çok tercih ettiği ulaşım seçeneğidir.

 

Aracın muayene, kasko, sanayi ve vergi gibi masrafları firma tarafından karşılanmaktadır. Kiralayan kişi;

1- Yakıt,

2- Park ücreti,

3- Trafik cezaları gibi masraflardan sorumludur.

Kasko seçenekleriyle güvence sunan firmalar lüks araç kullanma imkanı sunmaktadır. 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image