Arama

Tam Zamanlı Ankara Garson İş İlanları

2 yıl önce


Tam Zamanlı Ankara Garson İş İlanları
ad image
ad image

 

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan Ankara, hizmet sektöründe çalışmak isteyenlere farklı seçenekler sunar. Ankara garson iş ilanları, adaylara restoran, kafe ve otellerde çalışma fırsatı sağlar. Gündüz ve gece saatlerinde şehrin farklı konumlarında garsonluk yapabilirsiniz. Garson arayan işverenler adaylardan gelişmiş sözlü iletişim becerisi, dış görünüşe özen gösterme ve yabancı dil gibi farklı nitelikler arar. Özellikle lüks restoranlar, işe alacağı personellerin çeşitli eğitimlere sahip olmasını bekler. Sunum ve servis tekniklerinin bilinmesi, sabırlı olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak garson adaylarında olması gereken nitelikler arasında yer alır. Turistlerin sık geldiği işletmeler garson adaylarından yabancı dil konuşma becerisi bekleyebilir. Bu firmaların işe kabul süreçlerinde sözlü mülakatlar yapılabilir.

 

Garson Ne İş Yapar?

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her işletme, garsonlara ihtiyaç duyar. Garsonlar, restoran ve kafeye gelen ziyaretçilere yiyecek ve içecek servisi yapmakla sorumludur. Misafirler için ayrılan oturma alanlarının düzeni ve temizliği ile garsonlar ilgilenir. Tam ve yarı zamanlı çalışmak isteyen adaylar garson iş ilanları arasından tercih yapabilir. Deneyim ve tecrübelerinize göre restoran ve kafelerde görev alabilirsiniz. Misafirlere sunulan yiyecek ve içeceklerin servisi hakkında bilgi sahibi olmak, garson adaylarından beklenen nitelikler arasında yer alıyor. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak ve anlayışlı davranmak, adaylarda aranan kriterlerdir. Çalışma saatleri oldukça esnek olan garsonluk pozisyonunda izin günleri genelde değişiklik gösterir. Sezon yoğunluğuna ve çalışma tipinize göre hafta içi veya hafta sonu izin kullanabilirsiniz. Ayrıca, restoran ve kafelerin kapanış saatlerine kadar garsonlar çalışmaya devam eder.

Kimler Garson Olabilir?

Garson olmak isteyenler kişilerde duruma göre belirli bir eğitim seviyesi aranabilir. Hesap alma işlerini yapabilecek bireyler garson olarak kafe ve restoranlarda çalışabilir. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek adayların tercih edilme durumları arasında yer alır. Her yaştan kadın ve erkek birey garsonluk mesleği için başvuru yapabilir. Full ve part time olarak çalışabileceğiniz garsonluk mesleğinde kendinizi geliştirmek için çeşitli eğitimlere katılabilirsiniz. Sertifika programları ve kurum için etkinliklerine katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Garson adaylarının katılabileceği eğitimler arasında besin öğeleri, hijyen, konuk davranışları ve çeşitli içeceklerin servisi konulu programlar yer alır. Haftalık süren bu eğitimlere katılarak CV’nizi güçlendirebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image