Arama

Misyon ve Vizyon Odaklı Isı ve Soğutma Çözümlerinde Lider Firma: Dünya Isı 

5 ay önce


Misyon ve Vizyon Odaklı Isı ve Soğutma Çözümlerinde Lider Firma: Dünya Isı 
ad image
ad image

Dünya Isı endüstriyi şekillendiren, akıl, emek ve kalp birlikteliğinde en üst düzeyde fayda sağlayan bir ekipten oluşmaktadır. Her biri aynı hedefe odaklanmış, büyük düşünmeye ve büyük işleri başarmayı prensip haline getirmiştir. 

Firma, sorumluluk almak ve müşterilere destek olmak üzerine kurulu bir kültürle tanışmanızı sağlamaktadır. Bununla birlikte ihtiyaçları dinlemek, sorumluluk almak ve birlikte başarıya ulaşmak adına faaliyet göstermektedir.  Kurumsal ısı ve soğutma firması olarak yıllardan beri faaliyet gösteren Dünya Isı, günümüzde de yenilikçi çözümlerini sunmaktadır. 

Güvenilir, Kaliteli ve Çeşitlilikte Çözümler Sunan Lider Üretici

Dünya Isı, ısı değiştiricileri, enerji sistemleri ve iklimlendirme ürünleri imalatında 35 yılı aşkın deneyimiyle sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ve sorunlara getirdiği yenilikçi çözümlerle, güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Firma, birbirinden farklı ürünleriyle müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunun için endüstrinin farklı alanlarında kullanılan çeşitli ısı değiştirici ve enerji geri kazanım ürünleri üretmektedir. Bu ürünler arasında serpantin (kanatlı boru), pul dizme, kurutma radyatörü, buhar radyatörü, kızgın yağ radyatörü, klima santral bataryaları, evaporatör, kondenser, borulu eşanjör, ekonomizer, spir ve tank bulunmaktadır.

Sektörlerin Gücüne Güç Katan Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Dünya Isı özellikle gıda, tekstil, denizcilik, petro-kimya, petrol, deri, termik santraller gibi çeşitli sektörlerde müşterilerine hizmet vermektedir. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların, enerji verimliliği ve ısı geri kazanımı konusundaki ihtiyaçları karşılamaktadır. Firma, tecrübeli kadrosu ve teknolojik altyapısıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörlerin gücüne güç katmaktadır.

Dünya genelinde faaliyet gösteren öncü bir ısıtma ve soğutma sistemleri üreticisi ve satıcısı olan Dünya Isı, en iyi çözümleri sunma gayretindedir.  Elektrik enerjisi üretiminde önemli olan enerji santralleri, şirketimizin yüksek performanslı ısıtma ve soğutma sistemleri ile güçlendirilmektedir. Yenilenebilir enerji kaynaklarından nükleer enerjiye kadar çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır.

Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar için özel olarak tasarlanmış sistemleri ile gemi ekipmanları sunmaktadır. Gıda üretiminde hijyen ve sürdürülebilirlik ön planda olduğu için şirket, gıda sanayisine özel olarak tasarlanmış özel ısıtma ve soğutma sistemleri sunmaktadır. 

Binaların ısıtma, havalandırma ve klima ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen HVAC sistemleri ile enerji verimliliği sağlamaktadır.  Tekstil üretiminde özel ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilen ısıtma ve soğutma sistemleri, tekstil fabrikaları için Dünya Isı tarafından sunulmaktadır.

Yenilikçi ve Müşteri Odaklı Endüstriyel Isıtma Çözümleri

Dünya Isı, global ölçekte liderliği ve kalitesi ile bilinen bir firma olarak çeşitli ürünleri ile endüstriyel ısıtma çözümlerinde liderdir. Sektöre getirdiği yenilikçi çözümler ve kaliteli ürünleriyle tanınan firma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Dünya Isı'nın çeşitli ürünleri, endüstriyel ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Firmanın ürünleri, en son teknolojiyle birleştirilmiş yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Isı transferinde mükemmeliyeti hedefleyen Dünya Isı, endüstriyel proseslerde ve tesislerde kullanılmak için ürünler sunmaktadır. Özellikle endüstriyel fırınlar, kazan sistemleri, ısıtma ekipmanları ve sıcak su sistemleri gibi uygulamalarda kullanılan ürünler sunmuştur. Bu ürünler, sektördeki en güncel ve güvenilir teknolojilerle donatılmıştır.

Firmanın ürünleri, yüksek performanslı ve enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Kalite standartlarını göz ardı etmeden uluslararası kabul gören ürünleri kullanıma sunmaktadır. Dünya Isı müşteri odaklı yaklaşımı ve sektöre kazandırdığı teknolojik çözümlerle, endüstriyel ısı sistemleri alanında güvenilir bir iş ortağıdır. Yüksek kapasiteli üretim tesisinde faaliyet gösteren firma ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image