Arama

Yenilikçiliği ve Uzmanlığı ile Sektörde Bir Adım Önde: Profilist 

5 ay önce


Yenilikçiliği ve Uzmanlığı ile Sektörde Bir Adım Önde: Profilist 
ad image
ad image

Profilist, 1999 yılından bu yana otomatik kapı ve kapı üretimi konusunda uzman kadrosuyla sektöre damgasını vurmaktadır. Lider ve profesyonel kurumsal kimliğe sahip olan marka, tecrübe ve birikimini müşterilerine sunmaktadır.

Profilist, sektördeki son yenilikleri takip ederek müşterilerine en üst düzeyde kaliteli hizmet sunma ilkesini benimsemiştir. Kendi portföyünü geliştirmenin yanı sıra yeni müşterilere de bu kaliteli hizmeti sunarak sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Müşteri talepleri ve önerileri doğrultusunda daha yenilikçi, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak adına sürekli olarak kendisini her daim yenilemeye devam etmektedir.

Zamanında Teslimat ve Beklentileri Karşılayan Kalite Güvencesi

Zirvede yer almanın, güvenilir hizmetin ve zamanında teslimatın öncüsü Profilist Otomatik Kapı Sistemleri, en iyi iş ortağıdır. Firma, kurumsal alt yapısı ve uzman ekibiyle donatılmış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Alınan hizmetin her aşamasında memnuniyetinizi ön planda tutarak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmanın peşinde koşmaktadır. 

Sektörlere ve İşletmelere Yön Veren Otomatik Kapı Çözümleri 

Otomatik sarmal kepenklerden yangın sistemlerine, bahçe kapılarından hızlı PVC kapılara kadar birçok kapı çözümleri sunan firma, öncü bir profil çizmektedir.  Otomatik sarmal kepenkleri ile iş yerleri ve bireysel garaj alanlarının güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Ürünlerinde kullandığı dayanıklı malzemeler ve kontrol sistemleri, güçlü bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. 

Hangar kapıları geniş alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fonksiyonelliği ve dayanıklılığı ile öne çıkan bu kapılar endüstriyel alanlarda en zorlu koşullara bile karşı koymaktadır. Diğer yandan bahçe kapıları, evlere estetik bir görünüm sunmakta ve ev sahiplerini güvenlik konusunda rahatlatmaktadır. Özel tasarımlarla yapılan bu kapılar, ev sahiplerinin kararları ve talepleri doğrultusunda üretilmektedir.

Fotoselli kapıları da üreten Profilist, üretiminde modern teknolojinin en son imkanlarını kullanmıştır. Otomatik algılama özelliği olan bu kapılar, kullanıcı dostu ve güvenli bir kapı çözümüdür.  Hızlı PVC kapıları ile işletmelerde hızlı geçişleri hedefleyen firma, endüstriyel alanlar için de ürün sunmuştur. Diğer yandan hermetik kapıları, hijyenin ön planda olduğu mekanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Dış etkenleri tamamen dışarıda tutarak iç mekanlarda steril bir ortam sağlayan bu kapı ürünü da yenilikçi bir üründür. 

Yangın sistemleri çözümleri sunan Profilist, buna özel ürettiği ürünleri yangın anında hızlı müdahale ve güvenli tahliye için geliştirilmiştir. Diğer yandan yükleme körükleri, taşımacılık sektöründe yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde transferini sağlamaktadır. Dolayısıyla güvenlik ve korumanın yanı sıra lojistik süreçleri de yöneten çok yönlü ürünler sunmaktadır. Seksiyonel kapıları ile işyerlerinizin girişlerinde estetik ve fonksiyonel çözümleri sunmuştur. Her kapı ürününde geniş renk ve tasarım renk tasarım seçenekleri ile beklentileri karşılamaktadır. 

Türkiye’den Orta Avrupa’ya Adını Duyuran Tescilli Marka

Profesyonel kapı çözümlerinde öncü marka Profilist Automatic Door Systems olarak da faaliyet göstermektedir. Büyüme ve genişleme hedeflerine adım adım yaklaşan Profilist, uluslararası hizmetinde de öne çıkmaktadır.  2018 yılının son çeyreğinde başlatılan "Orta Avrupa'ya Giriş Projesi" kapsamında yapılan çalışmaların ardından, Orta Avrupa'da satışlarına başlamıştır.

Profilist Automatic Door Systems, sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda dünya genelinde lider konumda bulunmaktadır. Uluslararası arenada da varlığını sürdüren Profilist, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerini Orta Avrupa pazarına sunmaktadır.

Orta Avrupa'ya yönelik satışları, ürünlerini bir adımı öteye taşıyarak Profilist markasını bölge genelinde daha da güçlendirmektedir. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu doğrultuda ürün portföyünü sürekli olarak büyüten Profilist, Türkiye’den Orta Avrupa’ya uzanan sağlam bağlantılara sahiptir. 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image