Arama

Portegü

2 yıl önce


Portegü
ad image
ad image

 

Ameliyathanelerde en çok kullanılan malzemelerden biri olan portegü dikiş atılırken iğneyi tutturmaya yaramaktadır. Baş ve yüzük parmağı ile tutulabilen bu ürünün kullanılabilmesi için işaret parmağı ile de üstten desteklenmesi gerekmektedir. Ağız kısmının tam olarak kapanabiliyor olması ve kilit mekanizmasının bulunması sebebi ile bu ürün oldukça işlevseldir.

Bu ürün satın alınırken dikkat edilmesi gereken temel husus kaliteli olması olacaktır. Doktorlar ve veterinerler tarafından tedavi amaçlı kullanılan hiçbir üründe kaliteden taviz verilmemesi oldukça önemlidir. Çünkü söz konusu insan hayatıdır. Ayrıca alınan ürünün uzun süre sorunsuz kullanılması da hekimlere de büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bu ürün için eğri ve şekilli çeşitler bulunmakla birlikte farklı boylarda ürünlerde mevcuttur. İstediğiniz kaliteli ürünlere uygun fiyat ve hızlı kargo yoluyla sahip olmak için Tarım Garaj internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Alınan Portegü Nasıl Temizlenir?

Yeni alınmış olan portegü kullanım öncesinde mutlaka temizlenmelidir. Temizliği ise yaklaşık 40-45 derecelik sıcak su içerisinde fırçalanarak gerçekleşmeli ve ardından kurutulmalıdır. Daha sonra ise paketlenerek uygun sterilizasyon yöntemi ile steril hale getirilip depolanmalıdır. Steril hale getirmeden önce temizlenmez ise ürün üzerinde yağ yanıkları oluşması olasıdır.

Bakımı ve temizliği ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bu ürün korozyona karşı dirençli ve kaliteli olmadığında küflenme ve korozyon sorunları ile karşı karşıya gelinebilir. Bu sebeple satın alınan ürünlerin en kaliteli paslanmaz çelik ile üretilip üretilmediğine bir hayli dikkat edilmelidir.

Portegü Nereden Temin Edilebilir?

Cerrahi işlemlerin olmazsa olması olan portegü güvenilir bir firmadan temin edilmelidir. Bunun içinde müşteri yorumları dikkate alınarak kaliteyi uygun fiyata sunan firmalar aranıp bulunması gerekir. Tarım Garaj firması da tam da bu beklentileri karşılanır niteliktedir. Ürünleri incelemek ve satın almak için  https://www.tarimgaraj.com/pens-ve-portegu-cesitleri internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image